Kъде да вместя рамото ?

20.02.06
15:37

Налага ми се за 2-3 седмици да намаля посещението в залата от 3 на 2 пъти седмично.
Досега тренирах
Пон - гърди бицепс
Ср - гръб, трицепс
Пт - рамо, крака
Сега мисля Пон и Пт, като в Петък ще е гръб и трицепс, краката ги спирам, че си ударих едното коляно.
КОга ще е най-добре да вкарам и рамо в понеделник или петък ?

20.02.06
16:10

При гърба и трицепса ще е най добре според мене

RO

20.02.06
19:10

СПАМ
Не пускай безмислени постове !!!!
ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА
DJGorgio-Astor

shadow_

20.02.06
22:08

Ми то при всеки е различно да ти кажа...Много зависи как се чувстваш и коя тренировка НА ТЕБЕ ти е по лека.Аз лично бих го тренирал с гърба и трицепса.  :)

ПО ЗДРАВИ

20.02.06
22:31

Ами днес пробвах с гърдите и бицепса, другата седмица ще ги разменя, за да видя как ще ми се отрази.Мерси за мненията.

KA

23.02.06
20:50

според мене е най-добре така...понеделник-гръб и рамо....после гърди....и после ръце....без крака според мен така е добре....

morphey

23.02.06
21:41

Аз ти предлагам 1 ден да правиш Предно и Средно рамо и вторият ден Задно и така ще са по-изравнени тренировките.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1