Хранене преди съня

21.02.06
23:17

Здравейте.Искам да знам колко и какво е най-добре да се яде непосредствено преди лягане.Преди изяждах по едно кисело мляко, а сега ям извара с киссело мляко, краставица и орехи(става като таратор).Та...правилно ли е това че ям извара преди сън, и ако съм се заблудил то кога трябва да я ям.

22.02.06
11:30

[quote author=“Shakur”]Здравейте.Искам да знам колко и какво е най-добре да се яде непосредствено преди лягане.Преди изяждах по едно кисело мляко, а сега ям извара с киссело мляко, краставица и орехи(става като таратор).Та...правилно ли е това че ям извара преди сън, и ако съм се заблудил то кога трябва да я ям.

Един хубав млечен протеин+прясно мляко & малко мед е идеало за вечерта. :wink:

22.02.06
11:39

[quote author=“M16”]Един хубав млечен протеин+прясно мляко & малко мед е идеало за вечерта. :wink:

Вълехидрати и лактоза ?!? Сигурно и талията му за това си мечтае! Само протеина става...

22.02.06
12:12

Shakur много добре си се храниш - не го слъшай тоз с тоя мед вечер.Хапвай избаричка не преувеличавай с ядките и млякото , въбще избягвай въглехидрати вечер...

22.02.06
13:21

[quote author=“x_3_mar”][quote author=“M16”]Един хубав млечен протеин+прясно мляко & малко мед е идеало за вечерта. :wink:

Вълехидрати и лактоза ?!? Сигурно и талията му за това си мечтае! Само протеина става...

малко мед никой не говори за 1 буркан, нали :wink: И стига сте били против млякото, лактоза та лактоза...

22.02.06
17:52

[quote author=“M16”]
малко мед никой не говори за 1 буркан, нали :wink: И стига сте били против млякото, лактоза та лактоза...

Никои не е против млякото! Аз всеки ден пия по 1.5 литра. Против приемането на въглехидрати преди лягане сме. Няма малко, няма много! Ти му обясни на човека че е по-добре без въглехидрати пък тои ако иска и син камък да пробва преди лягане.

22.02.06
19:15

[quote author=“x_3_mar”][quote author=“M16”]

Никои не е против млякото! Аз всеки ден пия по 1.5 литра. Против приемането на въглехидрати преди лягане сме. Няма малко, няма много! Ти му обясни на човека че е по-добре без въглехидрати пък тои ако иска и син камък да пробва преди лягане.

Два часа преди лягане най-добре е без никакви въглехидрати - дори и в период на качване на мускулна маса. Соматотропина и инсулина са противоположни хормони. А колкото и нисък гликемичен индекс да имат тези въглехидрати - все пак оказват влияние на кръвната захар.

27.02.06
22:12

и ако тренираме по късно например към 19.30 и свърШваме към 20.45 и ве4еряме към 22.00 пак ли се отнася съШтото,да отбележа 4е веднага след тренеровка приемаме прости въглихидрати,достатъ4ни ли са?

Не замествай букви с цифри моля !!! Прочети правилата и ги спазвай
DJGorgio-Astor

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1