Релеф - корем

22.02.06
20:45

На 16 години съм.Висок съм към 178см , тежа 70кг.Започнах четвъртия месец в фитнеса и до сега немога да се оплача ,че нямам ефект:).Имам МАЛКО мазнини в долната част на корема които трябва да стопя до 3 месеца .Ходя 5 пъти седмично във фитнеса и корема го тренирам всеки път като в 2 дена от тези 5 го натоварвам повече.Започнах да забелязвам по-горните си коремни мускули , но ви моля да ми дадете съвет за долната част на корема.Правя коремните преси под голям наклон това добре ли е ?Спазвам хранителен режим.Сладко НЕ ям,вода по време на тренировка не пия.Благодаря ви предварително!  :lol:

22.02.06
22:41

[quote author=“fstR”]На 16 години съм.Висок съм към 178см , тежа 70кг.Започнах четвъртия месец в фитнеса и до сега немога да се оплача ,че нямам ефект:).Имам МАЛКО мазнини в долната част на корема които трябва да стопя до 3 месеца .Ходя 5 пъти седмично във фитнеса и корема го тренирам всеки път като в 2 дена от тези 5 го натоварвам повече.Започнах да забелязвам по-горните си коремни мускули , но ви моля да ми дадете съвет за долната част на корема.Правя коремните преси под голям наклон това добре ли е ?Спазвам хранителен режим.Сладко НЕ ям,вода по време на тренировка не пия.Благодаря ви предварително!  :lol:

Това е грешка, пий си вода.

22.02.06
22:44

[quote author=”Петко К”]Това е грешка, пий си вода.

Голяма бих добавил.Много ми е чудно от къде ги чувате (недочувате) тези митове , пък и ги прилагате даже

TU

24.02.06
21:03

Значи кат тренирам да пия вода така ли?

24.02.06
21:09

[quote author=“fstR”]На 16 години съм.Висок съм към 178см , тежа 70кг.Започнах четвъртия месец в фитнеса и до сега немога да се оплача ,че нямам ефект:).Имам МАЛКО мазнини в долната част на корема които трябва да стопя до 3 месеца .Ходя 5 пъти седмично във фитнеса и корема го тренирам всеки път като в 2 дена от тези 5 го натоварвам повече.Започнах да забелязвам по-горните си коремни мускули , но ви моля да ми дадете съвет за долната част на корема.Правя коремните преси под голям наклон това добре ли е ?Спазвам хранителен режим.Сладко НЕ ям,вода по време на тренировка не пия.Благодаря ви предварително!  :lol:

Добре първо откъде го измисли това всеки път корема 2-3 пъти максимум в седмицата се прави корем,а и като го тренираш ти не гориш мазнини от него,а правиш мускули,който,за да се покажат трябва да се изчистят мазнините,а те се чистят с НВД и кардио 3-5 пъти в седмицата по 30-40 минути + фитнес тренировка разбирасе.

DA

24.02.06
21:15

Да пий вода!Ако искаш да махнеш мазнините с коремни преси едвали ще стане.Пробвай с кардио-примерно тичане 4 пъти по 30-40мин. на седмица.С коремни само ще го стегнеш но няма да изгориш мазнините!

28.02.06
18:21

Благодаря ви за отговорите.Знам ,че с коремни само ще направя мускули и затова ви питам как да стопя мазнините.

DA

01.03.06
12:47

С тичане!!!

01.03.06
13:11

[quote author=“fstR”]Благодаря ви за отговорите.Знам ,че с коремни само ще направя мускули и затова ви питам как да стопя мазнините.

с диета

01.03.06
23:48

За долната част на корема трябва да си вдигаш краката.Дали е от вис или от лег си е твой избор.За водата се предържам към другите мнения,пий я,но не се и наливай с вода,че да ти е тежко на корема  :wink: За да изчистиш мазнините ти трябва диета,и кардио естествено :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1