Как мислите ???

Темата е заключена.

27.02.06
13:04

Почти на 17 съм..тренирам от 2 години..но поради големи прекъсвания..имам около година плътни тренировки...така тежа 73 кг...висок съм 1.84….ръка - 35.5 (напомпана към 37)...гръдна обиколка 110 (като стегна перки и т.н)...сега за сила...От лег 4-5 бройки на 80кг...за бицепс 3-4 бройки на 45 кг...френско (трицепс)..3-4 броя на 40кг..тесен хват за трицепс от лег..3-4 броя на 70 кг...за крака не давам постижения тъй като не ги тренирам сериозно (знам че е грешка, но скоро ги почвам и тях)...тааа как мислите..може ли да стане нещо от мене  :)

27.02.06
13:07

за бицепса постижението е с крив лост ..изправено положение ( без чийтинг) :)

27.02.06
23:25

Такива теми тук не намират почва. И не пускай поредни постове ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА !!!!

Какво става в Форума 5 теми със самореклама !!!
DJGorgio-Astor

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1