флайс

KA

01.03.06
00:38

Кажете флайса за коя част на гърдите е точно.И в по долните теми се споменава че пулоувърът не е за разширяване на гръдния кош-за какво е :?:  и тогава кое е за разширяване

01.03.06
01:03

Флайса е за тая част на гърдите , за която го правиш
Наклонен лег -горни, нормален долна част, най - общо казано

“пулоувърът ” се води за разширяване на гръдния кош, обединено с клек , ефекта се повишава

KA

01.03.06
10:17

Мерси,питах защото в по-долна тема се казва зе пулоувърът не е за разширяване

01.03.06
11:21

[quote author=“Kambata”]Мерси,питах защото в по-долна тема се казва зе пулоувърът не е за разширяване

Идята е, че не ти разширява гръдния кош - а развива дихателния капацитет на белите дробове...

01.03.06
23:08

Как пък с пулоувърът ще си развиеш дихателния капацитет на белия дроб?
Не го приемай,като заяждане.Просто мисля,че в случая малко си се изхвърлил относно въздеиствието на това упражнение.

02.03.06
18:04

[quote author=“Ryu”]Как пък с пулоувърът ще си развиеш дихателния капацитет на белия дроб?
Не го приемай,като заяждане.Просто мисля,че в случая малко си се изхвърлил относно въздеиствието на това упражнение.

Говоря за дихателни клекове + пуулоувър  в супер-серии. Провери, наскоро имаше подобна тема и един от съфорумниците обяснаваше за това.

03.03.06
04:04

Абе хора преди това ако направя серия клек и после веднага пуловър няма ли да ми призлее???

03.03.06
12:25

[quote author=“Oblivion_”]Абе хора преди това ако направя серия клек и после веднага пуловър няма ли да ми призлее???

Възможно е, затова си трябва хубав сън и 1-2 часа преди тренировка едно хапване

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1