Само за знаещи

01.03.06
10:45

Аз съм 13 годишен, 160 см висок, 45кг . Искам да попитам какво да правя, за да сваля малко мазнини от корема и паласките. Мерси преварително.

01.03.06
11:43

с тоя метаболизъм на 13 години не мога да ти препоръчам режим.По добре спортувай сега пък като пораснеш малко тогава ще се захванеш с това

01.03.06
23:01

Спазвай диета, това е най важното.междувременно можеш да правиш и преси

01.03.06
23:18

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]Спазвай диета, това е най важното.междувременно можеш да правиш и преси

Стига с глупости е.Той е още малък и сега расте не му трябват никакви диети.За сега нека развива масовия спорт(футбол,баскетбол,плуване и които други си избере).Аз лично му предпоръчвам плуването защото знам как се чувства а и ще има най-голям ефект като за неговата възраст.

02.03.06
07:22

Благодаря за бързия отговор. Искам да попитам само мога ли заедно с масовите спортове да ходя и на фитнес с тренировка за изгаряне на мазнини и да бягам и плувам.

02.03.06
12:58

Ми аз лично не ти го предпоръчвам.Но ти си решаваш.

02.03.06
18:28

като за начало започни да ядеш само “чиста храна”, отбягвай бисквити хамбургери и т.н.
ходи играй не дреми по цял ден пред компа и няма да имаш проблеми
апък за фитнеса мисля че трябва поне още 1 година

DA

02.03.06
19:42

Пич учудвам се че имаш някакви мазнини аз сам 161см,55кг,на 14 станах преди месец и просто като сваля на 50 ще сам си перфектно,а пак ти си 45кг и искаш да сваляш некви паласки и корем.Струва ми се странно.Но щом казваш с плуване ще ги смикнеш най-бързо.(ако имаш изобщо)!

02.03.06
22:43

[quote author=“SteeL”][quote author=“djgorgio-ASTOR”]Спазвай диета, това е най важното.междувременно можеш да правиш и преси

Стига с глупости е.Той е още малък и сега расте не му трябват никакви диети.За сега нека развива масовия спорт(футбол,баскетбол,плуване и които други си избере).Аз лично му предпоръчвам плуването защото знам как се чувства а и ще има най-голям ефект като за неговата възраст.

Кое е глупост , че го карам да се храни правилно !!! ,Моля не драскай такива неща във форума като не ме разбираш или не разбираш .

AL

02.03.06
23:13

[quote author=“djgorgio-ASTOR”][quote author=“SteeL”][quote author=“djgorgio-ASTOR”]Спазвай диета, това е най важното.междувременно можеш да правиш и преси

Кое е глупост , че го карам да се храни правилно !!! ,Моля не драскай такива неща във форума като не ме разбираш или не разбираш .

Е аз може да съм най-неразбиращия от целия форум , ама на 13 години , 45кг. да му казвате да пази диета за да остане 35 ??? Тва си е предумишлено убийство.

03.03.06
00:18

djgorgio-ASTOR нз от колко години се занимаваш с този спорт обаче съм 100% сигурен че на 13г. ТИ НЕ СИ ПРАВИЛ НВД.И не си си казвал днеска ще намаля с 20 гр. от вички въглехидрати които ям за деня.
Момчето сега расте и трябва да се храни.По-добре да си намери някой спорт  който да му помага да израсходва калориите. .Аз на неговите години мисля че бях към 55-60 кг.Обаче израстнах и отслабнах и то благодарение на спорта който развивах 5 г.(плуването).
Вярно е че трябва да хапва пилешко,яйца,риба,сирене и да пие мляко.Ама не всеки ден да си ги яде когато му се ядат.
А пък ако вече момчето се е объркало от наще мнения най-добре да иде при някой на който има вяра и е специалист!!Просто нз какво повече да напиша по-темата.Нека момчето само да прецени.

03.03.06
09:10

според мен не му трябва нищо друго, освен малко повече раздвижване - не да виси пред компютъра и/или телевизора, а да излиза навън за мачле или баскетбол всеки ден.може и малко лицеви опори и някоя друга преса.ако прилича на сина ми това е напълно достатъчно.

03.03.06
14:22

Надявам се че не сте глупави , и да си мислите че диета означава непременно сваляне.
ДИЕТА ОЗНАЧАВА ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ (РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ) КЪДЕ СЪМ КАЗАЛ ДА СВАЛЯ
ИМА ДИЕТА И ЗА КАЧВАНЕ НАЛИ (АМА КОЙ ДА МИСЛИ)

Казах да спазва диета , демек да се храни правилно мазнините ще намалеят

Надявам се си изяснихте понятието ДИЕТА вече

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1