програмка

05.03.06
12:07

я вижте как ви се струва тази програмка за 3 дена в седмицата
1.гърди,задно рамо,крака
2.почивка
3.гръб,рамо
4.почивка
5.бицепс, трицепс
или ако можете да ми кажете някоя друга програма за 3 дена ама в която бицепс и трицепс да са в един ден. мерси предварително за отговорите

05.03.06
12:48

Малко е трудно така 3 пъти в седмицата да тренираш и да отделиш ръцете,ама ако все пак държиш да е така мога да ти препоръчам тези:1-ръце 2-крака/рамо 3-гърди/гръб или 1-гърди/крака 2-гръб/рамо 3-ръце.Сплита които си дал,поне на мен не ми харесва.Аз ти препоръчвам да не ги отделяш ръцете,няма гаранция че ще ти пораснат така,а и така заради тях си проваляш тренировките за големите мускулни групи,но както си решиш.

05.03.06
12:51

е така по добре ли е тогава
1ден гърди трицепс

2ден гръб бицепс

3 ден рамо крака
тва ли искаш да кажеш ти

05.03.06
13:03

Това си е класически,добър сплит,според мен е по добре от тези които ди дадох по горе,защото нали ти казах че отделяики ръцете програмата става сложна и според мен няма да можеш да си развиеш другите мускулни групи добре за сметка на ръцете,виж сега ако беше 4-дневен сплит щеше да е съвсем друга работа,обаче моето мнение е да си тренираш по този 2-рия които ти даде,предполагам стажа ти не е мн голям и тои ще е добре за теб.Но пък ако ти е мерак може и да пробваш тези които ти дадох по горе,може и да дадат ефект при теб,ако не си караи с гърди/триц гръб/биц крака/рамо.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1