Съвет за тренировачна програма

05.03.06
19:39

Здравеите. Искам да започна отново да тренирам ,но незна по каква програма. Тренирал сим близо година и половина ,но не във фитнес ,а в квартала на лост и успоретна секи ден. Интересуваме за пропорций -185 височина, 85кг-тегло.
:lol:  :lol:

05.03.06
21:54

Това не е бодибилдърска тренировка.
Прочети сайта виж програмите накрая, избери си за начинаещ и почвай, не губи време

05.03.06
22:05

Това,че си тренирал на лостовете не означава почти нищо.Започни с програма за начиначещи.Тук в сайта има доста такива.Тренираш три дни в седмицата поне за два месеца и после започваш нова програма,но не повече от 4-ри дни в  седмицата(а дори и продължаваш на три дни).

06.03.06
19:40

Ето ти една програма за начинаещи аз специално дигах по нея и сум много доволен http://www.bb-team.org/training/000157.php

06.03.06
21:11

Програмта която е дал CnuPToCaH не е кой знае какво тренирал съм по нея и нямаше особени резултатил.
Лично аз тренирах 2 месеца по следната програма :

хоризонтален лег - 3 серии по 12-10-8 повторения
гребане с щанга( чукове) 3 сери по 12-10-8 повторения
раменни преси с щанга 3 серии по 10-8-6 повторения
клек 3 серии по 12 10 10 повторения
бицепсово сгъване с щанга от стоеж - 3 серии по 10-8-8 повторения
френска преса  с EZ лост - 3 серии по 10-8-8 повторения
Резултати по тая програма за 2 месеца са доволни- обще меркита ми са се увеличили средно между 2-4 см качил съм и 5 кг.Това е от мен

07.03.06
10:23

[quote author=“Belov”]Програмта която е дал CnuPToCaH не е кой знае какво тренирал съм по нея и нямаше особени резултатил.
Лично аз тренирах 2 месеца по следната програма :

хоризонтален лег - 3 серии по 12-10-8 повторения
гребане с щанга( чукове) 3 сери по 12-10-8 повторения
раменни преси с щанга 3 серии по 10-8-6 повторения
клек 3 серии по 12 10 10 повторения
бицепсово сгъване с щанга от стоеж - 3 серии по 10-8-8 повторения
френска преса  с EZ лост - 3 серии по 10-8-8 повторения
Резултати по тая програма за 2 месеца са доволни- обще меркита ми са се увеличили средно между 2-4 см качил съм и 5 кг.Това е от мен

Това е много добър вариант на програма за начинаещи.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1