Проблем с покачването

VE

10.03.06
19:08

Интересува ме аз съм 82 кг и съм 193 см висок кажете ми да взимам някои ежтин и напълно безвреден протеин за да стане по барзо и релефа и масата хе съм паралия и не искам нешто много скапо но да действа:)

10.03.06
20:15

[quote author=“venkatatwo”]Интересува ме аз съм 82 кг и съм 193 см висок кажете ми да взимам някои ежтин и напълно безвреден протеин за да стане по барзо и релефа и масата хе съм паралия и не искам нешто много скапо но да действа:)

На върха на езика ми е да ти препоръчам един български гейнър, ежтин е и работи, ама да не правя реклама.. :wink:
Можеш да си вземеш някакъв суроватъчен протеин, да пиеш преди и след тренировка. Няма как да разбера какво имаш предвид под “не искам нешто много скапо но да действа:)”, но отиди в магазина, разгледай, разпитай и прецени според джоба си.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1