Креатин?

AG

10.03.06
20:03

Здравейте,
Аз съм начинаещ (почти година в залата) и искам да попитам какво е количеството на креатина, който се слага в протеините защото аз не искам да приемам креатин. Предполагам, че е малко, но все пак, ако някой знае, колко грама? И колко според вас е безопасно (за сърцето), дали ще имам проблем от това, че пия протеините? Благодаря!

10.03.06
21:14

досега не съм срещал протеин с креатин вътре.поне в тези, които ползвам няма.

10.03.06
23:11

ми кво да ти кажа аз сам пил на БИОГЕИМ СУПЕРМАСС 2100 и там има креатин ама само некви си 2 гр. на 100,което е доста малко.Защо не искаш да пиеш креатин че не разбрах

AG

10.03.06
23:37

Защо не искаш да пиеш креатин че не разбрах

Доктора не дава! :)
Мерси за отговора! Значи това количество е много малко и не е проблем, нали?

21.03.06
11:34

[quote author=“Don_Korleone”]което е доста малко.

GaRDiaN

24.05.06
14:22

Зависи какъв ти е протеина който пиеш и то си пише на “опаковката” дали съдържа и количеството...

02.06.06
21:21

Знам само,че не е достатъчно,трябва да се взима отделно.

VE

10.06.06
23:31

Здравейте...
Значи аз искам да попитам... Купих си креатин половин килограм на Дженесис.Инструктурът каза, че е добър и ме посаветва да го приемам 2 месеца после 1 да почивам и после пак като стартирам със зареждаща доза 7 дни. Искам да попитам 1. Креатинът добър ли е и 2. Два месеца голям период за прием на креатин монохидрат ли са ?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1