Съвет

11.03.06
09:47

Здравеите , Аз съм на 40 години и имам здравословни проблеми за които лекарите ми казаха 4е трябва да сваля 10 килограма които са ми били излишни  и имам нужда от вашата помощ , ако може да ми кажете режим на хранене които да спазвам а за тренировките ве4е съм информиран , аз съм 95 килограма и съм висок 173см
, Благодаря ви предварително о4аквам вашите съвети

11.03.06
10:37

доста нещо е изписано по въпроса.основното е - намали си калорииния прием с 10%, намали приема на въглехидрати до 1гр/кг тегло, не приемай въглехидрати след 15-16 часа, кардио тренировки (бягане, велоргометър).не бързай за месец да ги свалиш. оправи си хранителния режим (ако е необходимо). вземи си л-карнитин - 1гр преди тренировка и 1гр преди лягане. мисля, че ще има резултат.
успех

PS преди година бях със същите мерки и за 3 месеца свалих 11кг

11.03.06
20:38

благодаря много но нямам хранителен режим можеш ли да ми препоръчаш нещо?

11.03.06
20:41

потърси из форума за НВД ....ще ти е от полза..

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1