Упражнение за предмишницата.

TH

12.03.06
19:23

Има ли резултат от стискането на кръглите гумички за предмишница ?
Ефективни ли са и ако някой стиска - как го прави ?
Че аз съм си взел от 3 дена и постоянно където и да ида е с мен - стискам здраво по цял ден ,но също така съм чул ,че мускулите растят докато си почиват след добра тренировка ..
Това важи ли и за предмишницата ?

MR

14.03.06
14:37

да важи и съм забелязал май за предмишницата най много важи това защото поне моята предмишница расте по 10 дни след тренировка

18.03.06
14:35

Те са за добър хват. За предмишница най-добре да навиваш въже или да сгъваш от стоеж в надхват.

20.03.06
15:49

За тея гумички нямам добро мнение. Ефект не съм забелязал, и приятели съм разпитвал. Чух че или им е забавно, или го заболяла китката на даден етап, или му поматало да си блъска ***** ;-)
Сила на хвата - набираи се, или дори само виси на лоста. Далеч по-добре ще е според мен ;) За растене - упражнения като за друга МГ

21.03.06
22:05

Има и доста упражнения за предмишница с тежести

DA

22.03.06
12:50

[quote author=“marzipan”]За тея гумички нямам добро мнение. Ефект не съм забелязал, и приятели съм разпитвал. Чух че или им е забавно, или го заболяла китката на даден етап, или му поматало да си блъска ***** ;-)
Сила на хвата - набираи се, или дори само виси на лоста. Далеч по-добре ще е според мен ;) За растене - упражнения като за друга МГ

Между другото наистина помага за последното. :D

CS

24.03.06
17:14

еми има едно упражнение(предполагам че го знаеш :roll: )хващаш гиричката и почваш да сгъваш.не мога да го обясня както трябва :lol:

TR

24.03.06
17:50

Принципно предмишница се прави със сяко едно друго опражнение тя си се натоварва ама ако ти е чак толкова назад според мен сгъвай с щанга на тесен хват доста добро упражнение е

24.03.06
18:25

Аз за предмишница правя тяга... :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1