Хубаво ли е да взимам за ядене...

14.03.06
17:34

....зеле и моркови...В смисъл такъв искам малко да сваля килца и да се пречистя от тез меса и тнт.. Ако хапвам зеле, морковчета...някви други плодове ? В същото време да тренирам?

14.03.06
17:50

Ако искаш да изгориш подкожните мазнини, намали дневния си прием на въглехидрати.Тоест забрави за захарните изделия, за тестените изделия за картофите, ориза, граха.А колкото до зелето и морковите са прекрасна добавка към една печена пилешка пържола.Това ядене е супер за нисковъглехидратна диета.

14.03.06
18:35

[quote author=“sa6et0”]....зеле и моркови...В смисъл такъв искам малко да сваля килца и да се пречистя от тез меса и тнт.. Ако хапвам зеле, морковчета...някви други плодове ? В същото време да тренирам?

Зелето и морковите са зеленчуци... а плодове са ябълките и бананите ;)

14.03.06
18:45

исках да кажа “и някви други плодове” ама съм пропуснал “и” - то :)

14.03.06
19:13

За прочистване става аз наскоро направих 1 гладуване 2 дена на плодове и един само на дестилирана  вода.И вече следващия малко по малко започнах да си възстановявам храненето обаче трябва да те предупредя че за тия дни свалих 5-6кг,така че ако ти е мил труда в залата може и да не правиш такова гладуване.Както си решиш и аз по тази причина гладувах че все пак от честото хранене и с месото се натрупват мизерии в организма,и така се изчистих обаче килата и силата падат.Препоръчвам ти да не тренираш по време на гладуване,ти сигурно няма и да имаш мн енергия а и така още повече ще свалиш.

14.03.06
19:21

ок аз по принцип сега ще почвам да тренирам....най-добре таз седмица до го изкарам на пречистване и от другата да я почвам..

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1