може ли мненията ви

15.03.06
10:23

добре ли е да тренирам така-
пон-гърди, крака    (3 упр.3*8 и  )
сряда -ръце          (по 3 упражнения  за всяка мус.група по 3сериипо 8 повт)
петък-гръб и трапец  (3 упр.за гръб и 2 за трапец)
за момента рамото съм го извадил от списъка за около 1-2 месеца

15.03.06
10:35

[quote author=“energy”]добре ли е да тренирам така-
пон-гърди, крака    (3 упр.3*8 и  )
сряда -ръце          (по 3 упражнения  за всяка мус.група по 3сериипо 8 повт)
петък-гръб и трапец  (3 упр.за гръб и 2 за трапец)
за момента рамото съм го извадил от списъка за около 1-2 месеца

Не,не е добре.Гърди и крака е трудно да тренираш защото са големи МГ и отнемат много енергия.Щом не тренираш рамо ,може би имаш проблем там,но то и с тренировка за гърди ще имаш проблем...но ти си си знаеш де.Нещо такова.
1.Гърди,бицепс
2.Гръб,трапец,трицепс
3.крака

15.03.06
10:56

нямам проблем с рамото просто мисля 4е е добре за момента.тази програма дето я даде е добра но преди тренирах така и ре6их да сменя.искам ръцете да ги тренирам в един ден и можеби 6те се наложи да тренирам още един път в седмицата когато добавя и рамото.добре ли
ще е ако направя така
1гърди и рамо
2 ръце
4 крака и корем
5гръб и трапец
гърба го слагам в петък защото е голяма МГ и да има време да почива събота и неделя

15.03.06
11:22

E аиде сега пък трапец :-) Ако нямаш поне 2 години стаж , според мен , няма нужда да се мориш за него. Така и така си участва като синергист в доста упражнения. Сложи задно рамо на негово място, така мисля де. И малко обмисли дали няма да натовариш доста трицепса. В деня за гърди и рамо ще го натиснеш доста и още на другият ден основна тренировка.Просто го обмисли , не давам идеи за това :-)

15.03.06
12:01

ми стажа ми е 3 години и мисля че си е време да си тренирам всичко.наскоро почнах и краката да тренирам но без клекове защото ми казаха че пречат на растежа(на височина).ще обмисля всичко но все пак ако някои има мнения по въпроса нека пише ще са от полза.

15.03.06
16:41

[quote author=“energy”]нямам проблем с рамото просто мисля 4е е добре за момента.тази програма дето я даде е добра но преди тренирах така и ре6их да сменя.искам ръцете да ги тренирам в един ден и можеби 6те се наложи да тренирам още един път в седмицата когато добавя и рамото.добре ли
ще е ако направя така
1гърди и рамо
2 ръце
4 крака и корем
5гръб и трапец
гърба го слагам в петък защото е голяма МГ и да има време да почива събота и неделя

Това не е зле ,но недей да подценяваш рамото,с гърдите е добър вариант

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1