Моля някой да ме посъветва

16.03.06
21:26

Здравейте,
На 15 години съм, 178 висок, тежа 70кг.
Тренирам от 2 месеца, преди бях 50 килограмова щърба, но с много труд в залата качих тези килца мм чисто съм.Та въпроса ми е какви добавки да взимам и кога точно, защото откъм тази тема съм беден с познания...моля посъветвайте ме :roll:

не ти трябват добавки на тия години тренирай си поне още една година чети из форума за добавките образовай се през това време и тогава тругни да си взимаш нещо на тия години просто няма смисъл да зимаш някакви добавки. Просто разгледай добре раздела за хранене и си направи добър хранителен режим друго не ти трябва, не си мисли че тези добваки са няква магия която те прай здрав!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1