Две тренировки в един ден...въпрос...

18.03.06
22:58

Значи в неделя тренирам сутринта фитнес(от 8:30 - 10:00) и после играя с приятели мачле(от 10:30)....Голяма преебавка щото в неделя сутрин ми се спи зверски - едвам ставам, после не тренирам спокойно, щото само гледам часовника...като свърша, пия един  протеинов шейк и отивам да ритам... Значи така ми е подредена седмицата(тренировка фитнес във вторник, четвъртък и неделя), че се налага да правя два спорта в неделя - фитнес и футбол в един ден......Знам, че може би е противопоказно, при положение, че работя за маса, но....кажете си мнението....

Фитнеса мога да го правя следобед, но ми се вижда още по-безмислено, защото тогава съм уморен от мача....

Да мисля вариант да го изместя фитнеса в събота(което не ми е удобно, тъй като трябва да местя и вторника и четвъртъка с един ден назад) или.........ако може да продължавам и така :roll:

Мерси...

19.03.06
01:40

Определено е най-добре да изместиш с един ден тренировките в залата...

19.03.06
09:02

добре, а ако не местя останалите дни, ами просто тренировката в неделя я правя в събота вечер? Май ще е по-добре....така ще направя

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1