Моля за съвет за тренировъчна програма

21.03.06
14:03

Здравейте, от доста време не съм влизал тук. Преди ми помогнаха доста хора за изготвяне на програма, тръгнах на фитнес , всичко беше ОК..Но след това прекъснах и от доста време не съм ходил...
Та сега на въпроса - целта ми е изграждане на хармонично и силно и издръжливо тяло , а не трупане на мускули. На 41 г. съм, висок 179 , тежа около 82 кг. Като тип тяло съм по-скоро с тънки (малки) кости , не пълен и дебел в никакъв случай, но с проблеми в корема, паласките и по-малко в гърдите. Та това , което искам е да изчистя корем и гърди и същевременно да направя малко крака и бицепс - нищо повече. Дали е възможно да се направи някаква програма само за това , което описах? Прочетох статията в сайта за Точковата редукция и разбрах , че общо взето е доста трудно да се сваля от точно определени зони, но не невъзможно все пак. Та както пише в статията смятам да започна з пъти на ден интензивни тренировки за корема, за гърдите не знам - освен лицевите опори, евентуално в къщи имам лост , дъмбели - тласкане от гърди и т. н. Как да съчетая това с тправенето на малко по-големи крака и бицепси? Защото именно това ми трябва за що годе хармонично тяло.
Също мисля да наблегна на кардиото - тичане сутрин на гладно+взимане на L-carnitin преди това. Бих искал да включа и 2 пъти седмично зала - обща програма, но просто нямам никакво време за това, но както казах имам щанги и гири в къщи.
Нещо и за храненето и добавките , ако кажете ще съм ви благодарен.
Нямам големи възможности за скъпи препарати затова съм се насочил към някаква комбинация от соев и суроватъчен протеин, Л-карнитин, Лецитин, Бета Каротин, Коензим Q10, мултивитамини....
Ще съм ви много благодарен за съвети!
Извинявам се , ако темата не е на подходящото място.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1