Време е за сваляне...

21.03.06
16:51

В момента не ходя на фитнес поради семейни проблеми и ми се къса сърцето, вече 2-ри месец, но съм решил да се мобилизирам. Исками се да сваля 7-8 килограма. Тялото ми е пропорционално, но проблемните ми области са долната част на корема и горната част на бедрата( най-трудните места за сваляне...). Та въпроса ми е, сега докато не ходя на фитнес колко пъти седмично да бягам, по-колко време или разстояние...

21.03.06
22:56

Мерси, че 50 човека видяха темата ми, ама поне да бяхте ми теглили по една псувня, по-добре щеше да бъде отколкото да мълчите  :lol:

21.03.06
23:26

3-4 пъти седмично (вело или тичане)като за начало сутрин на гладно 30-35мин + НВД.
Успех  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1