НВД :)

25.03.06
20:58

.

Темата беше редактирана от SouLPoweR на 28.04.07 21:27.

25.03.06
21:08

Мисля, че ти малко рано за НВД. Ти сега растеж и се развиваш, трябва от всичко. Препоръчвам ти да се захванеш с накакъв спорт (баскетбол, футбол) и да ограничиш сладкото и тестените изделия, а със времето ще се пооформиш . И аз така като малък бях пълен но баскетбола много ми помогна.
А и 56 кг. не са много за 164 см., но щом не си харесваш тялото...

Успех.  :wink:

25.03.06
21:13

значи спирам чипс сникърс бонбони бла бла бла хляб и глупости :) тоест спирам всичко любимо :) и почвам да карам яко колелото и много коремни преси :)

25.03.06
21:21

Коремните преси няма да свалят корема, а ще ти помогнат да го стягаш. Аеробните тренировки горят мазнините => можеш да тичаш сутрин на гладно.Прави коремни преси, лицеви опори, кофички, полукофички, набирания ако можеш, гири или ластици ако си намериш, но поне през ден !
А като станеш на 14-15, можеш да тръгнеш и във фитнес залата...  :wink:

25.03.06
21:23

.

Мнението беше редактирано от SouLPoweR на 28.04.07 21:28.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1