Помощ за една програма..

26.03.06
10:04

От около 3-4 месеца не съм тренирал , но бях възпрепятстван(операция) и сега искам да започна отново и то сериозно.В момента си изготвям програма за хранене и няколко съвета там няма да бъдат излишни  Но главно искам да ви помоля ако е възможно да ми дадете програма за упражненията които да правя.Искам да качвам маса.Тежа 76кг , висок съм 185см и имам големи баджаци и седалищни части , както и малки паласки и малък корем(не си личи много но скрива плочките  ).Та целта ми е да кача маса , като също така изчистя корема.Мисля да правя повечко кардио и да ходя на фитнес 3 пъти в седмицата.Гърдите ми изостават от другите групи както и трицепса.Може да е от претрениране , макар че никога не се чувстам изцеден след тренировка за гърди , а не следващитя ден като слизам по стълбите и се усеща лека болка.Първата седмица мисля да тренирам всички мускулни групи на 1 път по малко , за да свикнат.Ако ти трябва още информация кажете.Суплементи не съм решил окончателно какви , но засега протеин на оптимум , креатин на оптимум , аминокиселини на оптимум или скайтек.Благодаря за вниманието.

П.П. Упражненията до отказ ли да ги правя?Или поне за гърдите?

Темата беше редактирана от Тихомир Велев на 18.04.11 13:13.

NETP

26.03.06
20:04

Значи според мен трябва да правиш тази програма която си започнал поне месец защото при такова прекусване си загубил форма предполагам и трябва да си я вурнеш.Та за 1 седмица неможе.прави програмата ти 1 месец и след това си избери друга от саита.А междувременно може да правиш кардио и сега 1-вия месец да спаднеш малко килцата. :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1