Аминокиселини или протеини

26.03.06
22:32

Здравейте,занимавам се с бойни изкуства тренирам три пъти в седмицата като тренировките са доста сериозни през останалото време ходя да бягам,като неделя почивам.Колебая се аминокиселини или протеини да си взема.Кое е по-добро при възстановителните процеси и за оформяне на хубаво тяло?Благодаря предварително!

29.03.06
16:35

Ами значи и двете са добри няма значение кое ще земеш аз предпочитам за вазстановяване креатин+глутамин.

29.03.06
19:11

Казваш го съобразно фитнес или бойните изкуства?

29.03.06
20:51

Според мен най-добре ще ти се отразят аминокиселините. Ще те вастановяват и ще получаваш нужните аминокиселини, необходими за развитието на организма ти.

29.03.06
21:47

Aко имаш възможност комбинирай двете ,аз сега правя така и съм много доволен  :wink:

30.03.06
21:22

нямам възможност да си купувам и протеини и аминокиселини... а самите аминокиселини ще ми помогнат ли в цялостното развитие на фигурата ми?

30.03.06
21:26

[quote author=“dido__”]нямам възможност да си купувам и протеини и аминокиселини... а самите аминокиселини ще ми помогнат ли в цялостното развитие на фигурата ми?

даже доста,мога да ти препоръчам даже кои да си земеш и на каква марка да са,но може да са ти скъпи
като цяло сам мн доволен от тях
на Оптимум са и струват 43 лева и са 160 таблетки
пият се по 4 на ден
2 преди и 2 след трен

03.04.06
12:45

ок мерси много

03.04.06
17:37

[quote author=“dido__”]ок мерси много

не сам пил тези ама някои хора във форума направиха изводите че на дженезис излиза мн по-изгодно да си земеш 325 хапа за 42 лв мисля че бяха.Потърси малко и ще видиш темата!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1