Моят сплит!

27.03.06
15:00

Поствам си сплита с които тренирах до миналата седмица, не защото имам проблеми и въпроси към него, а защото това е сплита, които ми се е отразил най-добре! Като се има предвид че не съм приемал забранени вещества даже и храната ми понякога беше доста зле а за хранителни добавки пия креатин само от 3 седмици, ааааа много съм доволен  :D . Програмата е:
—————седмица1——————
понеделник- гърди; и рамо
вторник- крака
сряда-ръце
четвъртък-почивка
петък-гръб
събота- гърди; и рамо
неделя-почивка
—————седмица2——————
понеделник- ръце
вторник- крака
сряда- гърди; и рамо
четвъртък- почивка
петък- гръб;
събота- ръце
неделя-почивка
и отново седмица 1
Упражненията ще ги напиша по късно ако има любопитни, че закъснях за тренировка......

27.03.06
15:53

Добре де, какво правиш за краката, че на следващия ден имеш сили за гърдите. Аз вчера правих крака и едвам се прибрах у нас, а ако сега трябва да тренирам друго...  :shock:

NETP

27.03.06
17:59

Незнам какво прави загарди ама вапроса ми е защо ги прави 2 пати.То добре ама другите МГ според мен ще му изостанат.А нешо не разбрах.тази програма повтарящ постоянно 1 седмица 2 седмица 1,2…..Така ли :?:

28.03.06
00:38

Ultima Ratio там е работата, че краката ми винаги са били добре.  За това и тренировката винаги им е била лека. Правя клек в пирамида, бедрено разгъване 3х12, бедрено сгъване 3х12 и две упражнения за прасец. Понякога правя и клекове пред врат и тяга с прави крака. Иначе за гърди тренировката ми е доста по жестока.

NETP точно така повтаря се сплита 1седмица после 2 седмица после 1,2,1,2,1… и така 8-10 седмици най-много. Така гърдите се правят 3 пъти за две седмици и ми идва много добре защото и без това бяха малко изоставащи

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1