Кофички - гърди - как ?

27.03.06
22:53

Как да правя кофичките че да фащат колкото се може повече гърдите и по-малко трицепса ?
И при правене на кофички разширява ли се гърбът или гръдния кош?

Благодаря ви !

като правиш кофички,когато свалиш надолу тялото изнасяш лактите настрани(а не плътно до тялото и назад) и се стремиш краката да са ти по назад, за да бъдеш в по-хоризонтално положение,а не тялото да ти бъде вертикално.
Гръдния кош, доколкото знам, не се разширява от кофички,същото важи и за гърба...

28.03.06
11:32

[quote author=“MI5”]като правиш кофички,когато свалиш надолу тялото изнасяш лактите настрани(а не плътно до тялото и назад) и се стремиш краката да са ти по назад, за да бъдеш в по-хоризонтално положение,а не тялото да ти бъде вертикално.
Гръдния кош, доколкото знам, не се разширява от кофички,същото важи и за гърба...

Мерси

28.03.06
13:28

Ако позволява уреда, на който ги правиш, търси по-широкия хват, колкото е по-широк хвата, толкова повече акцента е върху гърдите и по-малко към трицепса. Кофичките не разширяват гърба и гръдния кош, ще ти порасне трапеца.

shadow_

28.03.06
14:02

Кога вече се изправяш след кофичката  не се дигай до горе, така по малко натоварваш трицепса. :)

ПО ЗДРАВИ

28.03.06
22:41

Мерси н а всички !

29.03.06
09:32

Ако не ти е проблем сложи някаква минимална тежест на колана, примерно 2,5 или 5 кила. Тя ше ти помогне доста по-лесно да балансираш тялото в наклонено положение.

NO

29.03.06
22:36

Погледа трябва да е насочен надолу. Успех!

[quote author=“noble”]Погледа трябва да е насочен надолу. Успех!

не виждам какво общо има погледа с упражнението.Аз пък винаги гледам напред,ако гледам надолу наи-много нещо да се схвана във врата

30.03.06
10:32

[quote author=“MI5”][quote author=“noble”]Погледа трябва да е насочен надолу. Успех!

не виждам какво общо има погледа с упражнението.Аз пък винаги гледам напред,ако гледам надолу наи-много нещо да се схвана във врата

да да кофичките не разширявали гръдния кош
мн разширяват я прочетете да видите кво пише за кофичките

[quote author=“DirtyandNasty”][quote author=“MI5”][quote author=“noble”]Погледа трябва да е насочен надолу. Успех!

прочетох и за 2ри път казвам -кофичките НЕ разширяват гръдния кош,поне никъде не се споменава да го правят

30.03.06
15:06

http://www.bb-team.org/exercise/000060.php
Тук е обеснено доста подробно за кофичките. Мисля, че ще ти бъде от полза.

30.03.06
18:31

[quote author=“DirtyandNasty”][quote author=“MI5”][quote author=“noble”]Погледа трябва да е насочен надолу. Успех!

По-добре е да замълчиш понякога, отколкото да дезинформираш. Разширяват гръдния ти кош толкова, колкото и пещеристите ти тела.  :wink:

30.03.06
18:56

Абе ако си до 12-13 години май разширяват. Ама не съм сигурен.

ПП: Дано разширяват пещеристите тела! Дано!!! :D

30.03.06
21:46

[quote author=”Борислав”]Абе ако си до 12-13 години май разширяват. Ама не съм сигурен.

Престанете с глупостите, а ако е на 8 ххее равива се гърба

30.03.06
22:56

[quote author=“djgorgio-ASTOR”][quote author=”Борислав”]Абе ако си до 12-13 години май разширяват. Ама не съм сигурен.

Престанете с глупостите, а ако е на 8 ххее равива се гърба

Не знам, може и да не съм прав, но ми се струва че стимулират растежа на ширина, както спорта като цяло стимулира разстежа на височина. Но може и да не съм прав.

30.03.06
23:05

Общо взето свестен отговор не получих.

01.04.06
22:16

Какво не си научил пак МИ5 ти каза как се прави ,а на другите въпроси отговора е не разширява гърба

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1