сваляне на мазнини

28.03.06
14:44

21г 180см 95 кг(!) моля да ми кажете бягането в отделен ден ли да го правя от тренировката в залата и колко трябва да е продължителноста му.преди и след бягане трябва ли да спазвам определени хранителни правила.сега смятам да си взема л-карнитин и фат-бърнър,НВД и да се надявам че ще се отърва от мазнините около кръста и гърдите.тренирам 4 пъти седмично в залата,3 пъти бягане седмично добре ли е.какви добавки да приемам освен тези които споменах.

Преди и след бягане е хубаво да приемаш голямо количество протеин, за да си запазиш мускулната маса.Мисля, че използваш достатъчно хранителни добавки..По останалите въпроси ще оставя някои др да отговори.

NETP

28.03.06
20:29

Бягането е най-добре да го правиш сутрин на гладно в тренировачния ден.Ако нямаш вазможност тогава няма проблем и в друг ден от седмицата но да са три пати.За продалжителноста ти си я определяш.Всеки е различно издражлив.Ама иначе колкото може повече.За добавките според мен са достатачни.
Успех.

DA

29.03.06
12:01

[quote author=“NETP”].За продалжителноста ти си я определяш.Всеки е различно издражлив.Ама иначе колкото може повече.

Не, не е хубаво колкото може повече.30-40мин са идялно.

29.03.06
13:17

благодаря за мненията...последен въпрос - тези сплитове в сайта за изгаряне на мазнини добри ли са или да си продължавам тренировките както преди.мисля да си взема суроватъчен и млечно яйчен протеин на Нутрим.програмата ми сега е:
1 ден - гърди,бицепс,предмишница
2 ден - крос
3 ден - гръб,трицепс,корем
4 ден - крос
5 ден - рамо,трапец,корем
6 ден - крака,корем
7 ден - крос

за голяма МГ правя 3 упражнения по 3 серии без загряващи
за малка МГ - 2 упражнения по 3 серии без загряваща

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1