Примерен хранителен режим...

29.03.06
16:58

Да Ви поразпитам малко какво мислите за примерния ми режим:

6:00 - половин грейфрут(истискан) на гладно

6:30 - 2 препечени филийки хляб със сирене и домати, 1 чаша мляко

9:50 - 1 кисело мляко данон със 160 грама фъстъци

13:00 - 2 препечени филийки бял хляб, 100 г месо(пилешко,тележко, рибешко и понякога свинксо но, не мазно) с картофи/ориз/боб - това всичко тук е комбинации, кой ден както се оцели - 1 чаша мляко и след обяда плодове

(?) -  каква да ми бъде следващата закуска ???

18:00 - половин грейпфрут(истинскан) и едно голямо кафе

18:30 - кардио(5 км за 40 минути добро тичане ли ?)

20:00 -  2 препечени филийки бял хляб, салатка, 100 г месо(пилешко,тележко, рибешко и понякога свинксо но, не мазно) с картофи/ориз/боб - това всичко тук е комбинации, кой ден както се оцели - вода и след вечерята плодове

Така значи 180 см 87 кг (искам да сваля поне до 78 кг), от 2 месеца не съм влизал в зала...чудя се също като не ходя на фитенс сега, колко пъти на седмица да правя кардио ? БМР-а ми е 2108 ккал

29.03.06
17:23

Не съм много опитен обаче киселото мляко + 160 гр. фъстъци май стават много мазнини на едно ядене. Също така мисля че 10 км за един час ще е доста по-добре :) Можеш да ги изтичаш нищо трудно няма пък и още 20 минутки да отделиш, също не мисля че ще ти е проблем. А и бтв :) кардиото е по-добре сутрина след грейпфурт-а, но това съм почти сигурен че го знаеш.

29.03.06
17:27

Знам го, но няма как...

П.с. Приемам абсулютно всякакви критико по отношение хр. режим и кардиото, кажети си всичко  :oops:

29.03.06
22:58

Kaто за начало си сметни въглехидратиете , трябва да са 87гр, а така като гледам са повечко май.

30.03.06
16:10

На мене 6 филий хляб ми се виждат нещо много ...
По добре по 1 филия Тонус вместо 2 демек 3 на ден ...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1