Тренировка - питане

29.03.06
23:00

Тренирам по тази програма:
http://www.bb-team.org/training/000157.php
Ектоморф съм, имам проблем с гърдите, то всичко ми расте бавно, но според мен гъдите доста по-бавно, на 15 години съм тежа около 62-63кг, 181 висок. След всяка тренировка имам МТ, обаче не става, някакви предложения?

не е нормално да имаш МТ след всяка тренировка,да не претренираш..

29.03.06
23:53

[quote author=“MI5”]не е нормално да имаш МТ след всяка тренировка,да не претренираш..

Аз след като имам МТ смятам че добре съм натренирал?

30.03.06
00:04

Учи за храненето, претренирането идва най-често от непълноценно хранене.

За колко време ти е мускулната треска, не е много добре да е продължителна и всеки път.

Ако си наяско опитвай стречинг след тренировка на загрято помага и няма да имаш сериозна мускулна.

30.03.06
01:05

[quote author=“tpd”]Учи за храненето, претренирането идва най-често от непълноценно хранене.

Не ставай смешен, ще те посна в бисерите !!

SeLeCt

30.03.06
01:20

[quote author=“tpd”]Учи за храненето, претренирането идва най-често от непълноценно хранене.

За колко време ти е мускулната треска, не е много добре да е продължителна и всеки път.

Ако си наяско опитвай стречинг след тренировка на загрято помага и няма да имаш сериозна мускулна.

ххахах ти не си човек хахах как претренирането идва от храненето аз не мога да разбера даже как си си го помислил това

претренирането идва от повече упражнения и серий

30.03.06
08:46

има малко логика в изказването и тя с следната:когато човек не се храни пълноценно веществата необходими за хипертрофия са малко и от там недохранване на подложения на стрес мускул,от там недостиг на енергия,от там недостатъчно възстановяване,от там претрениране.но дали е така...... :roll:

M_

30.03.06
11:24

[quote author=“SeLeCt”][quote author=“tpd”]Учи за храненето, претренирането идва най-често от непълноценно хранене.

ххахах ти не си човек хахах как претренирането идва от храненето аз не мога да разбера даже как си си го помислил това

претренирането идва от повече упражнения и серий

Аз  мисля , че човека иска да каже ” Няма претрениране има недохранване” ..а вие не го тълкувате правилно :)

NETP

31.03.06
00:56

Хора може да греше но според мен недорастването на гардите се далжи на всичко което изброихте.Недояждане претрениране и прочие.Мой човек може да сам ‘’заек’’ в този бизнес ама и заиците знаят че ПРЕтренирането няма общо с ПРЕяждането/недояждането. :D :D :D

04.04.06
20:29

колега, виж сега, първо не можеш за няколко месеца да направиш гърди като бaте Арни, второ програмата е добра и можеш да продължаваш по нея без никакви опасения, трето мускулната ти треска е страхотно нещо, в повечето случаи означава, че тялото е получило добър стрес, т.е. си постигнал главната цел на всяка трен.

Така че не виждам къде е проблема, решението е доста просто- изчисляваш си дневният белтък и задължително го приемаш, пък в залата се разбиваш мн яко. Това от мен :)

ПО-ЗДРАВИ

04.04.06
21:19

3
Ами да има логика...След като не дава на тялото нужния белтък за въстановяване...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1