Какво да очаквам от креатина и кога ???

30.03.06
23:30

Значи взех си креатин и след няколко дена заваршвам зарецдащия период комбинирам го с протеин.Та вапроса ми е кога трябва да се появят резултатите като под резултати разбирам качена маса ,сила и тн.Кога да ги очаквам и ваобще какво да очаквам ???

InDaHEad

30.03.06
23:36

Ми начи ако си направил зареждаща,силата ще ти дойде много скоро,а за маса трябжа малко повече време.След 1 месец ако се храниш добре трябжа да си качил няколко килца :wink:

30.03.06
23:41

а има ли някаква възможност да не се появи силата. И ще се натрупа ли мускулна маса за да мога поне да релефя Маи месец ??

zweio

30.03.06
23:42

изненада, скоро

30.03.06
23:45

а може ли да ми обесните понеже винаги като тренирам гарба не у сештам натоварване това вазможно ли е .Маи не го правя както трябва а ??  :cry:

30.03.06
23:53

Най-вероятно не го правиш както трябва
И аз съм имал същия проблем но от скоро имам партньор който ме следи и вече имам по-добри резултати

Така за креатина се самнявам да не качиш сила а само маса да трупаш поне при всички приятели дето са пили некога креатин винаги се е качила силата а при мен даже беше нещо като божествено лекарство веднага дигнах с 5 кила повече на лежанката  :wink:

30.03.06
23:54

[quote author=“boxko”]а може ли да ми обесните понеже винаги като тренирам гарба не у сештам натоварване това вазможно ли е .Маи не го правя както трябва а ??  :cry:

Гърбът е много голяма мускулна група,много трудно може да се натовари.Трябва да правиш повече гребане с щанга,дъмпели,скрипец,мечка(виж упражненията в сайта)не очаквай само от едни набирания или скрипец да те боли,но може и да не ги изпълняваш правилно.Попитай някой по-компетентен в залата да ти покаже.Аз за гръб права 26-30 серии-7 упражнения по 4-5 серии.Имам абсолютно навсякаде мускулна треска :wink: .За 4месеца качих 10см отгоре.

30.03.06
23:57

а добре според вас колко килограма отгоре ще ми добави креатина ?? Сега вдигам 50 килограма на лежанка последна серия

InDaHEad

31.03.06
00:07

Е относително е...ама би трябвало с към 10тина кила да дигнеш силата

До края на цикъла към 5-10 .. зависи от кг които вдигаш и дали си начинаещ или не. За много относителни работи питаш. Няма човек, който да може да ти отговори на тия въпроси  :)

31.03.06
12:41

[quote author=“manson”]До края на цикъла към 5-10 .. зависи от кг които вдигаш и дали си начинаещ или не. За много относителни работи питаш. Няма човек, който да може да ти отговори на тия въпроси  :)

аз пък от краеатин ни едно килце не качих обаче качих доста силата с 20 кг от отгоре и по-бавно се изморявам
и ръката доста дръпна

RE

31.03.06
13:10

[quote author=“DirtyandNasty”]
аз пък от краеатин ни едно килце не качих обаче качих доста силата с 20 кг от отгоре и по-бавно се изморявам
и ръката доста дръпна

Щом си качил сантиметри на ръката трябва да си качил и кг. Как иначе?

Ами именно - относително е. Аз съм качвал и по 10 и нагоре, и по 5 и надолу ...

31.03.06
13:20

[quote author=“manson”]Ами именно - относително е. Аз съм качвал и по 10 и нагоре, и по 5 и надолу ...

е сигурно може да сам качил 1-2 кг но то си е чиста мускулна маса,защото ръката наистина е доста релефна

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1