Искам съвет за ръцете

psixar

01.04.06
12:21

Значи висок съм 184 тежа 87кг и досега бях в период за маса...
Ръзете са ми станали като тухли..затова искам да ги направя по релефни и започвам кардио но се упасявам че сега както са 37 ще спаднат много...
дайте някакъв съвет има ли как повреме на кардиото да ги задържа...или как да ги тренирам попринцип за по големи резултати...
досега тренирах в един ден...4 трицепс 3 бицепс...
стаж в залата година и 3 месеца...

01.04.06
22:06

Това колко ще “спаднат” зависи от диетата ти, ако набавяш нужните вещества когато им е времето, спадането ще е минимално

01.04.06
22:36

Ако си говорим само за сантиметри - ръцете ти ще спаднат със сигурност, защото и в тях има мазнини. Ако нямаш много мазнини в тях (но ти твърдиш, че имаш), спадането ще е малко, но пак ще го има. Няма начин да ти останат 37 см, докато сваляш. Въпроса обаче е да си запазиш мускулите, тоест, спадането да е само за сметка на мазнините. Накрая ще имаш по - малки, но по - релефни ръце.
Имай предвид, че релефните мускули изглеждат по - големи. Например, 42 см релефна ръка изглежда по - добре и по - голяма от една 45 см, но мазна ръка.
До колко ще ти спаднат зависи от процента на мазнините в тялото ти и килата, които свалиш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1