Нови Работи?

02.04.06
23:31

Понеже Нещо съм на 1 място от Време оно
И си мислех ако всяка сед. правя нещо ново
Например правя пон гърди + бицепс а утре гръди +трицепс?
а пък другата сед. само гърди а ръцете в супер серия
и т.н  :D
Стажа ми е 1год и половина
Нищо не пия...купих си креатин пих 1сед ама се изпъпчих и го спрях  :D

мерси и успехи в залата

03.04.06
00:04

Ами аз като човек с малко повече стаж (4 г) те съветвам да експериментираш. Върти ги, за около месец(всяка комбинация) и виж кое ще ти даде оптимален резултат, защото всяко тяло реагира различно и ген-а на всеки е в различни мускули, примерно аз никога не съм се късал да правя гръб, той просто си реагира супер добре и на най-леката тренировка и ми е доста широк. Та да не се откланям от темата, въртял съм гърди бицепс, гърди трицепс, гърди рамо, само гърди, и за мен най-добре е само гърди и това ми дава оптимален растеж.

03.04.06
10:56

Aми пробваи аз например нямам една и съща тренировка.Винаги разллични упражнения е имам едно две осножни и почти винаги ги права ама в друг ред.Абе трябва да пробваш да видиш кво става за самия теб дали работи ако работи така прави и всичко е ок.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1