въпрос за краката

03.04.06
11:12

въпроса ми е какви упражнения да правя за стягане на краката в момента правя  Бедрено сгъване, Клякане с щанга , Бедрено разгъване но се опасясам че мн ще пораснат а аз искам само да се стегнати а не разплиокани надявам се да сте разбрали какво искам  :)

03.04.06
13:11

Ако ги тренираш без да стигаш до отказ в сериите за крака, няма опасност да ти пораснат!Прави по 15-20 повт. в серия.

Но ми се струва, че се безпокоиш малко предварително! :lol:

JI

03.04.06
18:20

бе кви са тея теми ве смо аз ли се кефя на изрудски крака в тоя форум истината е скуат!
яко скуат и пак скуат ! ....
ко се праите на женчовци не искам да ми пораснат крачката клякай за да ти растат не само краката а и ръцете ....ne клякаш ли за 4 ца около 180 кг за мен крката ти не са достатъчно развити ...
това е те са половината тяло ... и не забравяй прасците щотот е жалко кат видя някой от кр1ста нагоре голям а надолу некав хилав набиваме на смях , щото на лежанката прай с 20 кг повече от мене а на келка с 40 по малко ...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1