Дайте савет..

real`boy

04.04.06
14:00

Тренирам вече 3 месеца,бицепса ми е 36 , теглото ми 80..и до сега не сам ползвал никакви лекарства....Приятел ми препоръча L - KARNITIN .. бихте ли ми обяснили за какво служи това..Има ли смисъл да взимам лекарства..от тях няма ли да надебелявам?..препоръчайте ми някое лекарство и ми пишете за какво служи, защото не съм мн на ТИ  с тях  :oops:  :)  От лекарствата по бързо ли се заяква, обаче се опасявам да не стана с тях “кух”, вместо мускули..,След всяка тренировка усещам ,че мога да повторя тренировката ,че не съм толкова изморен..да усилвам ли тренировката или да я  оставя  така както си е..... хубаво ли е да се натоватваме повечко по време на тренировка?...
Благодаря Ви предварително..

————————
Моля, пускайте темите си в правилните раздели!
vladimir.nikolov

04.04.06
14:06

Забрави добавките. Наблягай на естествената храна. Ако имаш чувството, че не си достатъчно уморен. Последни някоя тренировка от сайта.

ГРЕШЕН РАЗДЕЛ.

04.04.06
22:22

Aбе значи нии за което приказваме  не са лекарства е приятел(хранителни добавки)има други работи които по принцип ги изполват в нашия спорт които са лекарства.Значи щом можеш да повториш трена напраи го по голям по обем повече упражнения,серии.Наблягаи на храната и тренировките и след 3-4 години напиши тема за твоите “лекарства” да ти кажем как да ги зимаш :lol:

04.04.06
23:55

От л-карнитина би трябвало да имаш повечко сила по време на тренировка и да се орелефиш.Аз лично не съм го пробвал,но ти казвам най-накратко какво може да очакваш от него.А и карнитина не е лекарство,а хранителна добавка-това е нещо,което само може да ти помогне,а не да ти навреди :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1