В коя зала тренира Христомир?

04.04.06
23:37

Къде тренира Христомир Христов?

04.04.06
23:54

Ако не се лъжа Ицо си тренира в неговата зала в Велико Търново-manson май тренираше там.Той може да каже със сигурност

[quote author=“ridddick”]Ако не се лъжа Ицо си тренира в неговата зала в Велико Търново-manson май тренираше там.Той може да каже със сигурност

Потвърждавам  :wink:

RE

05.04.06
17:32

[quote author=“manson”][quote author=“ridddick”]Ако не се лъжа Ицо си тренира в неговата зала в Велико Търново-manson май тренираше там.Той може да каже със сигурност

Потвърждавам  :wink:

Има ли напредък или си е същия.?

Ами не мога да го преценя. Пък и като няма толкова зоб, спада все пак. Як си е още ако това питаш :) Ще ги мачка скоро :))

05.04.06
17:51

[quote author=“manson”]Ами не мога да го преценя. Пък и като няма толкова зоб, спада все пак. Як си е още ако това питаш :) Ще ги мачка скоро :))

Имаш ли предства да ли ще излиза на Европейското, и съответно на квалификацията (след 10 дни) и Балканското, преди това?

Доколкото знам ще излиза на 15 април в Пловдив, а после на Европейското  :roll:

05.04.06
18:06

Ще го гледам начи. Има късмет, че първия път смъкнах малко и ни се разминаха категорийте иначе голям бой да е ял  :lol: .
Майтапа на страна, добре че успях да сваля иначе какъв срам да съм брал до него :oops: .

Пък и като няма толкова зоб, спада все пак.

Еми все пак на Европейските и Световните има допинг контрол и трябва да се съобразява с това.

RE

05.04.06
18:12

Къде точно в Пловдив знае ли някой?

05.04.06
21:03

супер баба ми живее в пловдив и мисля да утида да гледам кажете точно каде ще е и от колко часа?

05.04.06
23:39

[quote author=“realityman”]Къде точно в Пловдив знае ли някой?

В ” Стефан Кираджие ” ще е на 15 април , начало 16,00.
И аз ще съм там. Ще се постарая да предоставя снимков материал за форумците :wink: Ако някой иска може да се видим да обменим опит  :wink:

06.04.06
08:53

оффтопик: който ще ходи да си напише бб-тийм на челото да се разпознаваме :)

07.04.06
14:20

[quote author=“diksi”][quote author=“realityman”]Къде точно в Пловдив знае ли някой?

И аз ще съм там. Ще се постарая да предоставя снимков материал за форумците :wink: Ако някой иска може да се видим да обменим опит  :wink:

Аз днес си взех билет - на 8ми ред съм. Ако има други , които ще идват да се съберем някъде или нещо от сорта ....  :D

07.04.06
15:39

каква цена е билетът?

07.04.06
15:53

[quote author=“Mushmurok”][quote author=“diksi”][quote author=“realityman”]Къде точно в Пловдив знае ли някой?

Аз днес си взех билет - на 8ми ред съм. Ако има други , които ще идват да се съберем някъде или нещо от сорта ....  :D

Темата стана доста офтопик.
Аз съм на 9 ред!
The_scouser , билета струва 4 лева.

ЕДИТ: Уредих фотоапарат. Да знаете, че ще има снимки за форумците. :wink:

ЕДИТ2 : Само не разбрах Христомир като състезател ли ще участва или като гост-позьор?

07.04.06
20:29

[quote author=”Чукундур”]Ще го гледам начи. Има късмет, че първия път смъкнах малко и ни се разминаха категорийте иначе голям бой да е ял  :lol: .
Майтапа на страна, добре че успях да сваля иначе какъв срам да съм брал до него :oops: .

Пък и като няма толкова зоб, спада все пак.

Еми все пак на Европейските и Световните има допинг контрол и трябва да се съобразява с това.

А един приятел сега ще излиза на квалификациите и за да не е в категорията на Христомир, се качва в по-тежката - до 90кг (а той горкия е само 85)!

07.04.06
21:07

Темата е свързана с Христомир, а понеже той ще бъде на този турнир предполагам, че може малко да се отнесем без да пишем нова тема ...  билетите са от 6, 5, 4 и 3 лева. И аз смятам да снимам - ще има доста снимков материал  :D Кой друг  ще ходи ?

07.04.06
21:14

[quote author=“Mushmurok”]Темата е свързана с Христомир, а понеже той ще бъде на този турнир предполагам, че може малко да се отнесем без да пишем нова тема ...  билетите са от 6, 5, 4 и 3 лева. И аз смятам да снимам - ще има доста снимков материал  :D Кой друг  ще ходи ?

аз съм там. :lol: На место ли се купуват билетите?
Има ли официален сайт с повече инфо,ако не аз ходя в Масъл Арт ще разуча...на 5 крачки плакат. :wink:
Каква е разликата между местата с билети от 4 и от 3 лв,щото смятам да си зема билет за 3 лв?

07.04.06
22:01

[quote author=“a8n”][quote author=“Mushmurok”]Темата е свързана с Христомир, а понеже той ще бъде на този турнир предполагам, че може малко да се отнесем без да пишем нова тема ...  билетите са от 6, 5, 4 и 3 лева. И аз смятам да снимам - ще има доста снимков материал  :D Кой друг  ще ходи ?

аз съм там. :lol: На место ли се купуват билетите?
Има ли официален сайт с повече инфо,ако не аз ходя в Масъл Арт ще разуча...на 5 крачки плакат. :wink:
Каква е разликата между местата с билети от 4 и от 3 лв,щото смятам да си зема билет за 3 лв?

Разликата е в отдалечеността от сцената ... на балкона и най-отзад са 3лв , ако можеш вземи си от 4лв място  8-9-10 ред. Мен още ме е яд, че се изкръндцих за 1лев и не си взех по-предно място от 5лв

07.04.06
23:13

Като гледам се събираме най-малко 5 човека...

11.04.06
21:13

и аз ще съм там (утре зимам билет, дано има :D )

14.04.06
12:37

Темата стана доста офтопик.

Пука ти. Нали ми отговорихте вече :D

Искам снимки! Като гледам, доста хора се събирате, жалко че нямам възмоцност и аз да дойда.

14.04.06
14:24

и аз ще ходя с билет от 4 лв

15.04.06
23:04

Какво стана?Снимки?Хваняхме се тука с ремонти и не можах да ида.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1