как мога..?

happy666

05.04.06
11:29

въпроса ми е следния...започнах да тренирам мн слаб...всичко ми се развива доста добре но още ми се виждат част от ребрата :oops:  как мога да ги скрия тези ребра ?? освен “яко манджа”  :roll:

StronG™

05.04.06
11:36

Здравей, и аз преди 2,3 години бях слабичьк но се пооправих като започнах да тренирам.... Ми да ти кажа то си иска време ... Ако бях на твое място бих си взел някакви добавки защото ти имаш бьрз метаболизьм и трудно качваш килограми. Несьм много компетентен но все пак сметнах че мога да изкажа мненито си  :wink:
Тренирай си и да не те бьрка това,то с времето ще се оправиш.
Желая ти успех!

happy666

05.04.06
22:43

благодаря за отговора  :)

05.04.06
23:06

[quote author=“happy666”]благодаря за отговора  :)

яж повече и няма да ти се виждат ребрата
явно си доста клиощав

happy666

06.04.06
12:30

ми...63 кг съм..клиощав съм да  :wink:

06.04.06
13:39

[quote author=“happy666”]ми...63 кг съм..клиощав съм да  :wink:

еми и аз бях клиощав миналата година,но откакто започнах да ходя на фитнес си промених формата значително

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1