Проблем с БИЦЕПС!!!!!

06.04.06
18:35

Здравейте,
имам усещането че бицепса ми не расте ама грам....трицепсът върви супер....но бицепса е под всякаква критика.Програмата ми за бицепс е следната:
Правя ръце в четвъртък като започвам с бицепс....
2x10 сгъване на дъмбели прав - 11кг.
2х10 сгъване на дъмбели прав - 12кг.
2х8-10 сгъване на дъмбели прав - 14,5кг
2х8-10 сгъване на дъмбели прав - 17,5кг
3х8 сгъване от седеш - 14,5кг
2х8-10 прав сгъване с крива или права щанга....
след това правя 1-2 серии от седеш с 1 дъмбел в ръка....
Това е програмата ми за бицепс......къде греша та този пуст мускул не иска да мръдне
Ще ви бъда благодарен ако ми кажете някаква програма за бицепс.
Благодаря ви!!!!

06.04.06
19:32

Ами маи доста го товариш направо претоварваш тои все пак е малак мускул.Пробваи с по малко упражнения и виж как е и кажи дали има резултат.Поздрави :D

06.04.06
19:33

[quote author=“pvn”]Здравейте,
имам усещането че бицепса ми не расте ама грам....трицепсът върви супер....но бицепса е под всякаква критика.Програмата ми за бицепс е следната:
Правя ръце в четвъртък като започвам с бицепс....
2x10 сгъване на дъмбели прав - 11кг.
2х10 сгъване на дъмбели прав - 12кг.
2х8-10 сгъване на дъмбели прав - 14,5кг
2х8-10 сгъване на дъмбели прав - 17,5кг
3х8 сгъване от седеш - 14,5кг
2х8-10 прав сгъване с крива или права щанга....
след това правя 1-2 серии от седеш с 1 дъмбел в ръка....
Това е програмата ми за бицепс......къде греша та този пуст мускул не иска да мръдне
Ще ви бъда благодарен ако ми кажете някаква програма за бицепс.
Благодаря ви!!!!

ами така не ми харесва какво правиш за бицепс
започни така
сгъване на права щанга 4х10
сгъване на дъмбели от седеж и гледай да си упреш лаките така че да не мърдат въобще аз го правя на скотовата
пейка 3х10
и след това скотово 4х10
и да видиме дали няма да ти порастат ръцете
точно тва го правих в продължение на 1 месец и дръпнах 1 см и нешо

06.04.06
19:47

много са х10,пробвай с х7-8
3 упражнения най-много

06.04.06
20:07

[quote author=“Static”]много са х10,пробвай с х7-8
3 упражнения най-много

знаеш ли защо са 10
като правиш 10 усещаш мн силни контракции
ако правиш 7-8 ги прави с по тежко

StronG™

07.04.06
08:45

Незнам дали е редно аз да давам сьвети на някой,затова ще кажа какво правех аз преди половин година когато рьката изобщо нерастеше. Намалих упражненията от 4 на 2.Правех 4 серий по 8 повторения и при мен имаше ефект. Изобщо оставих рьката да почине за известно време.
Успех! :)

RE

07.04.06
09:51

ако иксаш да трагне да расте, най -много 5,край спираш ,после пак. дори на последната серия 3,4 да направиш пак ще е добре, ама с мах. тежест.3 серии ги прави.

07.04.06
19:06

Благодаря ви!!! Ще опитам горе посоченото и ще кажа за резултата след около месец.....само друго не ми е ясно....щом казвате че го претренирам...защо на другият ден нямам АМА ГРАМ мускулна треска на бицепса?!?!?!?

07.04.06
22:01

[quote author=“pvn”]Благодаря ви!!! Ще опитам горе посоченото и ще кажа за резултата след около месец.....само друго не ми е ясно....щом казвате че го претренирам...защо на другият ден нямам АМА ГРАМ мускулна треска на бицепса?!?!?!?

е то попринцип никой няма
ама примерно като ставаш сутринта
не те ли болят леко ръцете
ако те болят значи си претренирал

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1