Въпрос?

InDaHEad

07.04.06
18:26

Според вас колко пъти месечно трябва да се правят супер сериите понеже до колкото знам не трябва да се прекалява с тях за да не се изгуби ефекта...до колкото знам 1 път месечно някаде...или се лъжа??

07.04.06
19:22

Ами то се иска да имаш и така по-сериозен стаж...Аз лично не права.На 3 месеца 1-2 пъти.

InDaHEad

07.04.06
19:41

Е аз нямам кой знае колко сериозен сташ но според мен съм готов да ги почнна само че не знам точно колко често да правя...

07.04.06
21:56

[quote author=“PowerWave”]Е аз нямам кой знае колко сериозен сташ но според мен съм готов да ги почнна само че не знам точно колко често да правя...

на 3 седмици по един път суперсерии

08.04.06
12:10

Изобщо не виждам файда от суперсерии аз.

08.04.06
12:11

[quote author=“SuDjI”]Изобщо не виждам файда от суперсерии аз.

Това не значи, че няма.

InDaHEad

08.04.06
14:49

Е аз от вчерашната супер серия ми е пораснала раката с 3мм тъй че смятам да продължа да правя...
Последно кво мислите 1 път месечно добре ли е?

08.04.06
14:51

Kaкво пречи да се правят по-често? Например всяка седмица?

08.04.06
15:14

Аз съм правил супер серии само за корем, когато тренировката ми се е проточвала много поради трафика в залата. От това, което съм чел из форума съм заполнил, че супер сериите са подходящи повече в период за релеф.

InDaHEad

08.04.06
15:22

Е как за релеф като от тях се получава много по добро напомпване и следователно по голям разтеж....
Обаче се съмнявам да могат да се правят сяка седмица...иначе секи само супер серии щеше да прави :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1