Weider Pure Creatine и L-АРГИНИН L-ОРНИТИН

12.04.06
20:56

Какво мислите за Pure Creatine на Weider. Става въпрос за

Опаковка: 500 г.
Цена: 43 лв.

Също така и за L-АРГИНИН L-ОРНИТИН Опаковка: 100 капсули Цена: 37 лв. Ще имам ли някакъв ефект от това и да ви питам все пак дали някой го е пил и да си каже мнението моля.

За Ак-то не знам, но креатинът е много добър. Първо фирмата, после отзивите :) Всички които са го ползвали са доволни. (за YODA със сигурност, от другите не помня кои бяха).

12.04.06
21:14

А по принцип тези стимулатори на хормона на растежа имат ли някав ефект? Било то на Мусаши, или на Weider…

Не. Това е личното ми мнение де. Нито аргинин, нито орнитин, нито лизин ще ти овелчат растежа.

12.04.06
21:32

Штото мислех да си взема на мусаши или уйдър ама специално на мусаши са доста скъпички и нз вече...нещо почвам да се разколебавам...

13.04.06
16:09

като не влияят на ХР зашо тогава навсякъде само това повтарят, че и проценти цитират ала бала 400-500% увеличение , глутамин, аргинин лизин и т.н. ?Каква е тази безпочвена и необоснована рекламна кампания?

Ами малко като пеперудките по телевизията дето си ги слагаш на корема и 2 минути с тях се разняват на 100 лицеви упори ... явно че увеличават ХР, но колкото за изследванията. Изборът си е твой, няма да ти навреди, но не очаквай това, което прави ХР да направят и тея хапове  :wink:

13.04.06
19:20

[quote author=“Infernaloverkill”]като не влияят на ХР зашо тогава навсякъде само това повтарят, че и проценти цитират ала бала 400-500% увеличение , глутамин, аргинин лизин и т.н. ?Каква е тази безпочвена и необоснована рекламна кампания?

Хора, които си бият ХР по 4-8iu на ден за около 6-12 месеца, споделят, че няма покачване на мм повече от нормалното, нито пък покачване на сила повече от нормалното! Единствено се забелязва повишено качество на съня, общо чувство за здраве, малко завишени способности за горене на мазнини!

14.04.06
14:20

аха ясно.Мерси за разясненията.А тази доза която ти каза висока ли е..?

14.04.06
15:37

един познат точно от аргинин и някъв цинк  и магнезии или нещо от сорта покачи и ММ и 2,3 см на височина :)

14.04.06
15:57

Може и да е качил 2-3 см ,ако е бил в растежна възраст.Нещо което си сигурност не се дължи на тези добавки.

14.04.06
19:32

Е аз сега ставам на 14 след 2 седмици и сьм висок някаде 162-3см...Кво мислите? Нормално ли е това или сам ниськ?

14.04.06
19:34

Ще пораснеш имаш доста време поне до 20 ще растеш.

14.04.06
19:54

е да ама все пак за тия години как съм?

energymax

14.04.06
19:54

Пичове явно децата много четата какво се пише тук,днес отивам на Пиротска и някакви лапета питаха за някаква добавка която съдържала ХР,казаха че били го чели във форума :)

14.04.06
19:56

[quote author=“energymax”]Пичове явно децата много четата какво се пише тук,днес отивам на Пиротска и някакви лапета питаха за някаква добавка която съдържала ХР,казаха че били го чели във форума :)

Тва е добре поне са се просветили малко (дано не са чели бисерите на форума  :twisted: )

14.04.06
21:04

Хахаха, добавка, съдържаща ХР - ей тва си е на далавера :lol: !

[quote author=“Pc_genius”]Хахаха, добавка, съдържаща ХР - ей тва си е на далавера :lol: !

И още как! Колко стотака е дозата  :shock:  :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1