Ето я и моита програма как ви се струвя

13.04.06
18:15

Мисля че тази програма е мноого комерсиална и сигорно ще има доста недостатаци и затова даваите предложения да я оправяме

Понеделник
Бицепс, Гарди, Корем

Вторник
Граб , Рамо

Петак

Трицепс , Крака ,Корем

Какво според вас не и е наред и как да го коригирам ако трябва ще пиша и упражнения и инфо за мен  :?

13.04.06
19:18

По-добре така:
Понеделник - гърди/бицепс
Вторник - Крака/рамо
Петък - гръб/трицепс
или:
Понеделник - гърди/трицепс
Вторник - гръб/Бицепс
Петък - крака/рамо  Можеше да дадеш малко информация за себе си.Иначе тези подредби,които ти написах са добре.

DA

13.04.06
19:53

[quote author=“boxko”]Какво според вас не и е наред и как да го коригирам ако трябва ще пиша и упражнения и инфо за мен  :?

Пиши

13.04.06
19:56

Значи на 16 години съм висок съм 183 сантиметра (”+” “-” един два )Занимавам се сериозно от лятото като сам пропуснал доста от зимата поради обесними причини.Пия креатин и Протеин в момента съм към края на цикала които м/у другото ми е парви.В момента дигам за маса

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1