Система за покачване на мм

14.04.06
15:27

сега тия дни отивам да си купя следното :
глутамин 200гр или 250 на нутрим ( нз 200 или 250 бяха разфасофките)
креатин 200гр пак на нутрим
Про голд 1кг
трибестан
и ми остават още 4 ампули да набия б12 :)
няма много пари затова съм се засилил към нутрим

Sportex

14.04.06
15:33

Вместо креатин и глутамин и про голд си вземи просто един гейнер - хубав, вносен. Ефекта според мен ще е по-голям.

14.04.06
15:36

[quote author=“atanazov”]сега тия дни отивам да си купя следното :
Про голд 1кг
трибестан

Абе хора не разбрахте ли, че този про голд е БОКЛУК? Безмислено е да си давате парите!

14.04.06
15:55

[quote author=“red”][quote author=“atanazov”]сега тия дни отивам да си купя следното :
Про голд 1кг
трибестан

Абе хора не разбрахте ли, че този про голд е БОКЛУК? Безмислено е да си давате парите!

Явно още има неразбрали.По добре храна отколкото тоя боклук.

Разфасовките от глутамина са по 120 грама. Виж ако можеш с подобна цена, но друга марка да вземеш. Много им е скъп глутаминът пък не е сигурно хубав ли е. Про Голд е предимно въглехидрати(55%) така, че внимавай кога го вземаш и ако смяташ ккалории го имай предвид.

14.04.06
16:05

[quote author=“Sportex”]Вместо креатин и глутамин и про голд си вземи просто един гейнер - хубав, вносен. Ефекта според мен ще е по-голям.

Вместо глутамина и протейна може да зема нещо на скайтек ако намеря с кой да го деля ,но не се знае  :roll:
ама креатина няма да го изключа :)
Благодаря
чакам още съвети/препоръки

14.04.06
16:06

а също този глутамин на Биогаме какъв е ?

protein

14.04.06
16:07

Мене ако питаш земи си какао на НЕСКУИК, Сухо мляко и Нишесте и сам си забъркаи един ПРО ГОЛД... то е същото!

14.04.06
16:12

добре де разбрах...
стига спам вече се повтаряте

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1