искам да остлабна в бедрата и задните части

20.04.06
08:32

Ще може ли да ми помогнете по някакъв начин?Без Фитнес тренировки :)Благодаря предварително

20.04.06
08:38

Еми тичане , за да намалищ % мазнини в тялото
и отделно може да клякаш за да ги стегнеш допилнително

20.04.06
10:26

[quote author=“Kit-F-Kat”]Ще може ли да ми помогнете по някакъв начин?Без Фитнес тренировки :)Благодаря предварително

Неможе да сваляш само на определено място, както и да качваш кг на определено място. А без фитнес...  :roll: Какво имаш предвид... Да не посещаваш зала, а да тренираш в домашни условия или изобщо без физическо натоварване? Наблегни на диетата...

21.04.06
13:18

[quote author=“M16”][quote author=“Kit-F-Kat”]Ще може ли да ми помогнете по някакъв начин?Без Фитнес тренировки :)Благодаря предварително

Неможе да сваляш само на определено място, както и да качваш кг на определено място. А без фитнес...  :roll: Какво имаш предвид... Да не посещаваш зала, а да тренираш в домашни условия или изобщо без физическо натоварване? Наблегни на диетата...

Няма такъв човек дето да си седи и да слабее,освен ако не умира от глад или е болен от нещо
Тичане в парка е много добре със нищо не може да се замени може да го пробваш

NETP

23.04.06
16:26

Има напредвид че не иска да се доближава до тежести.Прави кардио тренировка.Сутрин.Или това са тичане скачане на важе и велоаргометър.
Успех.

23.04.06
17:09

[quote author=“NETP”]Има напредвид че не иска да се доближава до тежести.Прави кардио тренировка.Сутрин.Или това са тичане скачане на важе и велоаргометър.
Успех.

Също кляканя при мене за 1 месец ефекта е видим и то доста !

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1