Разтеж - Какво е най-добре за мен ?

21.04.06
04:00

Здравейте , тренирам здраво с режим от 1 година. Наблюдавах растеж през първите 7-8 месеца. Сменям програмата на 4 месеца. Пия възможно най-качествените неща от протеините и аминокиселините/MLO 2121 и Universal Amino Tech/. През последните 20 дни взимам и трибестан. Сега изглежда трябва да променя или да добавя нещо. От 3-4 месеца нещо се застоях  :roll:  Мисля да взема М-Стак , Глутамин + предложиха ми някаква добавка  която помага за вкарването на  повече кръв в мускулите. Искам да питам също за креатина. Сега излязал някакъв нов от който не подпухваш. Аз не взимах стария точно заради това. Какво ви е впечатлението от новия? Добре ли е да го взимам? А като цяло какво е най-добре да направя за самия разтеж? На 24 години съм , 178 , 78 кг.

Благодаря предварително :)

21.04.06
13:04

Глутамина е добре, тия стакове на мен лично не ми вдъхват доверие.Като имаш пари за креатин - взимай, но не прекалявай с него.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1