Рано ли ми е още за добавки?

23.04.06
00:54

Здравейте искам да ви попитам дали мога да почна да взимам някави добавки (било то протеин или креатин или т.н.-)
Тааа аз наварших наскоро 16 години ходя от месец на зала спазвам диета като ям по 6 пати на ден (най-ве4е месо картофи ориз и т.н.) Какво ще ми препорачате за6тото собственика на залата която аз посе6тавам е Димитър Славов (нз то4но какаф шампион по култоризъм) е та той каза 4е мога о6те от сега да по4на да взимам някакви добавки.... ии нз какво да права :)

23.04.06
00:58

[quote author=“YaN3v”]Здравейте искам да ви попитам дали мога да почна да взимам някави добавки (било то протеин или креатин или т.н.-)
Тааа аз наварших наскоро 16 години ходя от месец на зала спазвам диета като ям по 6 пати на ден (най-ве4е месо картофи ориз и т.н.) Какво ще ми препорачате за6тото собственика на залата която аз посе6тавам е Димитър Славов (нз то4но какаф шампион по култоризъм) е та той каза 4е мога о6те от сега да по4на да взимам някакви добавки.... ии нз какво да права :)

За едномесечен стаж дето имаш не мисля че ти е време за добавки но ако искаш да си купуваш няма да ти навредят.Според мен изчакай още няколко месеца

Sportex

23.04.06
01:00

Дoбавки може и да взимаш и без да тренираш няма да ти навредят. Вече трябва да си прецениш какви точно ти трябват. :wink:

23.04.06
01:07

Мерси за бързия отговор!

Еми на4и аз за сега съм се насо4ил към креатина, но нз какаф то4но да си взема ако може да
ме посъветвате не6то (естествено да не е мн скъпо) :]

Sportex

23.04.06
01:10

[quote author=“YaN3v”]Мерси за бързия отговор!

Еми на4и аз за сега съм се насо4ил към креатина, но нз какаф то4но да си взема ако може да
ме посъветвате не6то (естествено да не е мн скъпо) :]

Най-удачно е да почнеш просто с протеин.

23.04.06
01:18

ок мерси мн :) Ве4е 6те вида какво то4но предлагат във залата и ще ре6а какво да си взема

InDaHEad

23.04.06
02:10

Не си зимай от залата ...не е идеята просто да си земеш протеин,ами да е и качествен!Иначе само си хвърляш парите на вятъра.За тва кажи с колко пари разполагаш и ще ти кажем кво да си земеш.

23.04.06
08:18

Биотех имат добър протеин и креатин на достъпни цени,може да ги пробваш :wink:

23.04.06
10:58

Мии нз те на6те 6е ми дадат парите, амааа предполагам 4е пове4е от 30 лева няма да ми дадат :)
Амм от каде то4но мога да си ги закупя? И тея на Биотех горе доло колко пари са и колко грама?

Моля, не пускай поредни постове. Моля, не използвай 6 и 4 като заместители на буквите ш и ч.
manson

23.04.06
11:36

[quote author=“YaN3v”]Мии нз те на6те 6е ми дадат парите, амааа предполагам 4е пове4е от 30 лева няма да ми дадат :)
Амм от каде то4но мога да си ги закупя? И тея на Биотех горе доло колко пари са и колко грама?

Моля, не пускай поредни постове. Моля, не използвай 6 и 4 като заместители на буквите ш и ч.
manson

Еми Ultra Whey Pro на Биотек е мн.добър и е на приемлива цена 35лв в пакет.Аз в момента пия от него и съм мн.доволен.A тея по 25лв(WPC и Milk&egg)са им от старата серия и са с по-малко съдържание на протеин.Това го казвам за инфо,а и пак е по-добре такъв отколкото бг. :wink:

23.04.06
11:44

ами аз колко време трябва да ги пия тия протеини иииии “Ultra Whey Pro” за колко време ще ми стигне

23.04.06
19:00

[quote author=“YaN3v”]ами аз колко време трябва да ги пия тия протеини иииии “Ultra Whey Pro” за колко време ще ми стигне

25 дози е.Ти вече си преценяваш за колко време.Зависи как го пиеш.

energymax

24.04.06
16:30

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“YaN3v”]Мии нз те на6те 6е ми дадат парите, амааа предполагам 4е пове4е от 30 лева няма да ми дадат :)

manson

Еми Ultra Whey Pro на Биотек е мн.добър и е на приемлива цена 35лв в пакет.Аз в момента пия от него и съм мн.доволен.A тея по 25лв(WPC и Milk&egg)са им от старата серия и са с по-малко съдържание на протеин.Това го казвам за инфо,а и пак е по-добре такъв отколкото бг. :wink:

разликата е и в грамажа единя е 35лв за 750гр а другия 23-24лв за 500гр!
WPC е добър за следтренировка,има повечко въглехидрати и няма да ти е нужно да търсиш друг источник на бъглехидрати,но ще трябжа да се пият по 40-45гр!682% е белтъчното съдържание!

24.04.06
18:23

[quote author=“YaN3v”]Здравейте искам да ви попитам дали мога да почна да взимам някави добавки (било то протеин или креатин или т.н.-)

Че може може да се почне, то и от 9 години може да почнеш и пак няма да покясаш, но според мен базата е храненето. А ако почнеш от сега с добавките ще ти е трудно да се ориентираш как точно трябва да се храниш. В смисъл, че повече ще мислиш как и кога да вземеш химията, а храненето ще го подкараш през просото, а всъщност то е двигателя на цялата работа, добавките са си добавки, а човек може и без тях.

25.04.06
15:11

Ми нз не вярвад да зарежа яденето щот наще мн държат на това да си спазвам хранителния режим и винаги ми приготвят яденето :)

RE

25.04.06
15:16

Понатрупай повече стаж и тогава.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1