помогнете с избора!!!!

24.04.06
00:36

Здравейте!искам дави помоля да ми помогнете с избора.. 17 години 170/64кг 36 ръка.. ..решил съм да си взема креатин на БиоТек 500гр и имам кам 100гр глутамин... с какво още да го пия протеин(и какъв) или със аминокиселини (пак какви)???разполагам със 30лв за протеин или аминокиселини! ще 4акам мнение благодаря предварително!!!

Sportex

24.04.06
00:49

Вземи си още протеин тея 500гр. са колкото ог да прости.

24.04.06
00:58

не разбрах нещо.. против креатина ли си?и препорачай суроватъчен протеин за тея пари!

Sportex

24.04.06
01:03

[quote author=“xr123”]не разбрах нещо.. против креатина ли си?и препорачай суроватъчен протеин за тея пари!

не съм против креатина, но на първо място човек трябва да си осигурява нужните на организма му белтъци - повечето хора не го правят и ефекта от креатина и от всичко отива на вятъра. Хапвай прилично през целия ден пии 30гр суроватка след трен и ако имаш пари нататък пии и креатин и амино и глутамин колкото си искаш. :wink:

24.04.06
01:13

аха ясно..  значи за протеина.. 30 гр след тренировка(това целия ден ли е тея 30гр??) а във не тренировъчни дни по колко и кога?а и също извинявам се да попитам креатина и глутамина в нетренировъчни дни трябва ли да се пият  и по колко и кога?ще съм ти благодарен ако ми разясниш :wink:

shadow_

24.04.06
09:05

Аз лично креатина го пия преди трен 5гр, а след трен протеина и глутамина заедно.Някой предпочитат да ги пият сичките заедно за да не се занимават после с много чаши  :lol: 

ПО ЗДРАВИ

Sportex

24.04.06
13:00

[quote author=“shadow_master”]Аз лично креатина го пия преди трен 5гр, а след трен протеина и глутамина заедно.Някой предпочитат да ги пият сичките заедно за да не се занимават после с много чаши  :lol: 

ПО ЗДРАВИ

е бра’о на тебе  - креатина се пие или преди и след или само след. Това твойто за първи път го виждам. :lol:

24.04.06
14:35

не ми отговорихте на въпроса.. по колко и кога да пия протеин и за креатина и глутамина в нетренировъчни дни дали да пия? :?:

Sportex

24.04.06
14:46

[quote author=“xr123”]не ми отговорихте на въпроса.. по колко и кога да пия протеин и за креатина и глутамина в нетренировъчни дни дали да пия? :?:

Протеина задължително 30гр след трен. И препоръчително 30гр сутрин. Креатин 30 мин преди и веднага след тренировка по 5 гр. Глутамина само след.
Има вариации - като си купиш нещата пише кое как и сам може да си прецениш.

24.04.06
14:52

мерси за отговора.. само не каза в нетренировъчни дни кво да пия и по колко??? :?

Sportex

24.04.06
15:01

[quote author=“xr123”]мерси за отговора.. само не каза в нетренировъчни дни кво да пия и по колко??? :?

в нетренировъчни креатин сутрин. протеина или сутрин или между 2 хранения.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1