Релеф, изгаряне на мазнините

26.04.06
15:50

Здравейте, искам да започна да правя релеф и да изгоря мазнините. Решил сам да вземам л-карнитин и fat бърнър. Моят проблем е че повече от мазнините са ми насочени в коремната област повече в долния корем. Разбрах че коремните мазнини са свалят само с велоергометър, но аз нямам. Въпроса ми е дали с бягане ще сваля тези мазнини от коремната област?

ред: Петко К
Пиши на кирилица!

ред: manson
Преведено заглавие.
Преведен пост.

26.04.06
15:56

[quote author=“power_house”]Zdraveite, iskam da zapochna da pravq relef i da izgorq mazninite.Reshil sam da vzemam
l-carnitin i fat burner. Moq problem e che poveche ot mazninite sa mi naso4eni v koremnata oblast poveche v dolniq korem. Razbrah che koremnite maznini sa svalqt samo s veloergometar no az nqmam. Vuprosa mi e dali s bqgane shte svalq tezi maznini ot koremnata oblast?

най-доброто за сваляне на мазнини е бягането
30-40 мин бягай някаде в парка или във фитнес залата
и пиши на кирилица

26.04.06
17:55

каквото и да си вземаш без диета не можеш да го свалиш тоя корем

26.04.06
18:35

Благодаря за отговорите! Добре ли ще е ако всяка сутрин бягам по 30 мин. само на л-карнитин преди закуска!Интересува ме също и колко време трябва да изчакам след кардиото сутрин за да закуся с фат бърнара. Основните неща който ще гледам да спазвам за диета са ваглехидрати на обяд до 2 часа и вечер до 18:00 часа и да избягвам калорични храни.

26.04.06
20:18

мда можеш да отпишеш и белия хляб от менюто си

26.04.06
20:49

да бял хляб няма да се консумира. Сутрин след бягането трябва ли да чакам известно време да мини преди да закуся или не е нужно? Моя  фет бърнар е на Юнивърсъл, него също го пия като другите бърнари по време на хранене !?

26.04.06
22:54

здравейте,бих искала да ви попитам дали бягането на едно място ако ме разбирате върши работа искам малко да разнообразя кардиото омръзва ми само на тоя велоергометър благодаря предварително

[quote author=“milkona”]здравейте,бих искала да ви попитам дали бягането на едно място ако ме разбирате върши работа искам малко да разнообразя кардиото омръзва ми само на тоя велоергометър благодаря предварително

Важното е да гориш калории(да изразходваш енергия с бързи темпове).

03.05.06
19:24

Не пропускай нито едно хранене,забрави хляба и всякакви чипсове,шоколади и т.н.

И най-важното, бъди постоянен

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1