малко помощ

27.04.06
01:30

здавейте на всички  :)
от ивзестно време следя форума, и изчетох доста неща, но започнах да се обърквам...
ето и проблема:
висока съм 160смм тежа 49кг. целта ми е -5кг. за това реших че след седмица започвам яко усилия, упражнения и диети и тн., и ще ми бъде от полза един добър фатбърнър. проблемът е че не знам какво да избера: Lipo 6, Hydroxycut Hardcore, Xenadrine EFX, Super Cuts 3 ??? като се има на предвид че ще взимам и л-карнитин, кое е най-добре да избера, за да има оптимален ефект комбинацията от двете?

отговорите базирани на личен опит ще ми бъдат от най-голяма полза  :wink:
предварително благодаря

psixar

27.04.06
01:41

Миии...от мерките ти да разбирам ли че си жена...защото ако си мъж...на тия килограми според мен трябва да качваш не да сваляш...но по темата...аз съм пил super cuts и имаше доста ефект...бих казал че е един от най-добрите термобърнери...за сравнение по-добър е от ultra ripped na Ultimate Nutrition…поне на мен повече ми подейства  :roll:

27.04.06
01:47

добре, а при тебе ефекта какъв беше, в смисъл колко кг свали и за колко време? и беше ли в комбинация с нещо друго?

27.04.06
10:46

[quote author=“magenta”]здавейте на всички  :)
от ивзестно време следя форума, и изчетох доста неща, но започнах да се обърквам...
ето и проблема:
висока съм 160смм тежа 49кг. целта ми е -5кг. за това реших че след седмица започвам яко усилия, упражнения и диети и тн., и ще ми бъде от полза един добър фатбърнър. проблемът е че не знам какво да избера: Lipo 6, Hydroxycut Hardcore, Xenadrine EFX, Super Cuts 3 ??? като се има на предвид че ще взимам и л-карнитин, кое е най-добре да избера, за да има оптимален ефект комбинацията от двете?

отговорите базирани на личен опит ще ми бъдат от най-голяма полза  :wink:
предварително благодаря

ОФФ: Сори за отклонението, ама ще е далеч по умно да си поставиш цел подобряване на визиява отколкото непременно сваляне на килограми.  :wink:

27.04.06
11:00

magenta, скромното ми мнение е че си тръгнала в грешна посока. Както каза и tpd - по-добре тренирай за оформяне и стягане отколкото да сваляш килограми. Идеалното тегло за жена е ръста -110 тоест 50кг за теб. Вервай ми!  8)

energymax

27.04.06
11:09

[quote author=“Vlado.A”] Идеалното тегло за жена е ръста -110 тоест 50кг за теб. Вервай ми!  8)

Нее точно така,значи при ръст 175,к’во 65кг,че тука някои от момчетата са по толкова!

27.04.06
11:45

Ми това означава че “някои от момчетата тука” са с перфектни мерки ...за жени. Идеалното тегло за мъж е ръст -100. (Става дума за “цивилни” мъже тука. За нас мутантите тва не се отнася). И аре стига сте насмитали мадамите да свалят кила..колко трябва да тежи 175 високо момиче според теб? 50кг?

27.04.06
12:24

Няма такова нещо като идеално тегло. При едно и също тегло, един човек може да изглежда различно. Ако си 90 кг при 20% мазнини ще изглеждаш по - зле от 90 кг и 10% мазнини, нали? Обаче, според формулите теглото ти ще е идеално и в двата случая. Макар че в първия ще клониш към затлъстяване, а при втория ще си в доста добра форма ;)

27.04.06
13:21

Петко, това е условна схема. Която обаче е доста точна. Това което си дал като пример - 190см/90кг трябва да е някакъв мъж без грам мускули, за да има 20% мазнини при този ръст и кила..не че няма такива де.  8)  За жените 20% си е нормално впрочем. От личен пример - аз съм 188 на 103кг на 16% в момента. А би трябвало да съм 95-6кг на около 10%.  :D

27.04.06
14:02

ОФФ: Абе и аз сори за отклонението, но не мислите ли, че момичето в случая само знае как иска да изглежда.. иска да е 40 кила ами нека.. вие и помогнете как да го направи вместо да обсъждате колко килограма трябва да е... само оспамихте темата.. като иска да е слаба да е слаба - неин си проблем. Няма универсална формула кой колко трябва да тежи...
Зависи от мн мн неща..

А по темата - мисля че който и препарат да избереш няма да сгрешиш.. примерно комбинирай Кътс 3 + Ксенадрин + карнитин... всичките които си ги изброила са удачни :)

27.04.06
14:57

благодаря за всички мнения, дори и на тези които не са по темата
колкото до мен, мисля че изчисляванята дават някаква идея зя килограмите, но всеки човек има различна структура и едни и същи килограми могат да стоят по различен начин, дори и при една и съща височина. целта ми е да нямам сланини и тн, а не да ставам проздачна...

другото е, че дори и да е сямо орелефявяне както вие предложихте,  това все пак съответства на някакви свялени колкограми. и като се има в предвид каква беше видимата разлика от свалените ми първи 5кг, още 5 и ще е перфектно

аз лично искам да изчистя корема и дупето и за това реших че от полза ще ми бъдат л-катнитинът и един добър фатбърнър, за да стане по лесно и бързо, но все още не знам какво да избера

27.04.06
16:04

[quote author=“magenta”]аз лично искам да изчистя корема и дупето и за това реших че от полза ще ми бъдат л-катнитинът и един добър фатбърнър, за да стане по лесно и бързо, но все още не знам какво да избера

Ами аз освен да ти кажа, че от бърнарите които си избрала  ” Lipo 6, Hydroxycut Hardcore, Xenadrine EFX” е доста трудно да направиш съпоставка и да кажеш кои е наи-добрия от тях.... Според мен които и да вземеш няма да сбъркаш. Вземи си примерно nutrix lipo 6 + карнитин , а ако не си доволна (в което дълбоко се съмнявам) след месец смени бърнара с някои друг. Във форума се съмнявам да има повече от 2-3 човека които да са пробвали и 4 бърнара, едно че в България трудно се намират, друго че струват маика си и баща си.

02.05.06
20:55

Абе ти си екстра на снимката, кво ще сваляш  :lol:  :lol:  :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1