Незадоволителни резултати!!!

29.04.06
11:54

Хм Значи тренирам от месец и половина.Висок съм 1.70,70 кила.През този период се опитвах да спазвам нещо като НВД,да тичам и тренирам 3 пъти в седмицата.Целта ми главно беше да сваля шкембето и да направя плочки шреди морето но уви не съм доволен от резултатите през този период от време и ако продължавам така надали ще постигна желаните резултати за морето(28юли)Талията ми беше 88 и си е все сущата.Ефект виждам ма не е каквото очаквам.Моля помогнете.!!!Мисля да си взмета л-карнитин да видя кво с него ще стане,мого съм объркан,а шкембето много ме дразни.

29.04.06
11:57

[quote author=“BuLlsEye”]Хм Значи тренирам от месец и половина.Висок съм 1.70,70 кила.През този период се опитвах да спазвам нещо като НВД,да тичам и тренирам 3 пъти в седмицата.Целта ми главно беше да сваля шкембето и да направя плочки шреди морето но уви не съм доволен от резултатите през този период от време и ако продължавам така надали ще постигна желаните резултати за морето(28юли)Талията ми беше 88 и си е все сущата.Ефект виждам ма не е каквото очаквам.Ьора помогнете.!!!Мисля да си взмета л-карнитин да видя кво с него ще стане,мого съм объркан,а шкембето много ме дразни.

Напоследък все чувам такива оплаквания явно нещо ти куца някаде било то в НВД,тренировката и упражненията които изпълняваш,постни си програмата да видя дали може би се нуждае от някакви корекции

30.04.06
14:41

Понеже имам проблеми с рамото не правя никакви упражнения,с които да го натоварвам и правя предимно упражнения за корем и бицепс.2 дена тренирам и 1 почивам като запо4вам с загрявка около 20 -30 мин като предимно се разтягам през това време.След това правя 1 серия за бицепс 40 повторения с 5 кг.Като свърша започвам коремни преси за долната час на корема права от него 2 серии от 30 повторения.За паласките отзад и кръста правя на леглото едно упражнение обратното на коремните преси не се сещам как се казваше от него правя 2 серий по 20 повторения и правя още прявя полукоремни преси само леко свиване на коремните мусколи без отлепването на кръста 2 серии по някаде 80 повторения.После за страничните коремни мусколо 2 серии по 30 повторения и след това бицепс с 10 кг 2 серий по 15 повторения.Отделно тичам 3 пъти в седмицата по около 30 мин.Тренирам в домашни условия и целта ми е да напрявя плочки:)) Ма очевидно някаде греша

FZ

30.04.06
15:12

Значи плочките на коремните мускули не се показват лесно особено в домашни условия  :( . Но не е невъзможно  така че ще ти трябва доста воля и желание иначе нищо няма да стане .  :roll:  . Тренировката е малко слабичка но може да свърши работа увеличи серийте на упражненията и намали почивките между серийте до минимум за да се получи по високоинтензивна тренировка и повече горене на калорий това е за тренировката но по важното е ниско въглехидратната диета кажи какво ядеш през целия ден без качествена диета ефект няма да има . 8)

01.05.06
12:21

Ми не ям хляб,намалил съм сладките неща до минимум,не пия газирани неща само минерална вода.
6:30hЗакуска:2 яйца сирена,кашкавалш,може малко обелена краставица,някакво месо фуле каквото разполагам в наличност,извара и чай.
10-11h ям1-2 ябълки
1:30-2h 2ри вариант е овесени ядки с мед и кофичка кисело мляко.
Обяд:Каквото има сготвено ако няма 2-3 яйца извара кашкавал,сирене някои зеленчук обшо взето квот намеря в хладилника.Ако има някакво месо, задължително.(Пържолите и кюфтетата ако ги ям тука ще да е  :wink: ) :DСлед това време за тренировка около 2:30-5 зависи кога обядвам и дали ми е слегнала храната.6:30-7 вечеря може да си направя голяма шопска салата ако има продукти и с нея се наяждам общо взето отсявам полезните вещеста ,които имам в наличност в хладилника.Ве4ерта ако съм гледан може кофичка кисело мляко с мед или преди лягане омлет със сирене,кашкавал или с извара в зависимост дали съм гладен или не.Общо взето не е кои знае кво ма е някакъв режим не мога да го нареча НВД,просто се стремя да не ям боклуци а хубава полезна храна.

01.05.06
15:13

[quote author=“BuLlsEye”]Хм Значи тренирам от месец и половина.Висок съм 1.70,70 кила.През този период се опитвах да спазвам нещо като НВД,да тичам и тренирам 3 пъти в седмицата.Целта ми главно беше да сваля шкембето и да направя плочки шреди морето но уви не съм доволен от резултатите през този период от време и ако продължавам така надали ще постигна желаните резултати за морето(28юли)Талията ми беше 88 и си е все сущата.Ефект виждам ма не е каквото очаквам.Моля помогнете.!!!Мисля да си взмета л-карнитин да видя кво с него ще стане,мого съм объркан,а шкембето много ме дразни.

Братче аз месеци наред не успявах да извадя добри плочки, въпреки, че нямам шкембе, а ти тука за месец и половина със тлъстини трупани сигурно с години искаш да направиш тяло... Еми то такова ЖУОТНУ нема пич  :lol:

Ако си упорит и имаш добри режими и трен програма може малко да се постегнеш за юли месец. Иначе може и да зарежеш и да си стоиш така и до следващото лято когато ще си кажеш: ей ако не бях спрял сега можеше да имам някакви резултати...

Успех ти желая  :wink:

01.05.06
21:07

1-во Затлъстяването ми е в коремната област е в рамките на поливинагодина поради лични проблеми,но не и повече,лани на морето имах плочки
2-ро това че с месеци не можеш да изградиш мусколи на корема си е лично твой проблем,аз не искам да направя чудеса за един месец, а просто да видя някакъв ефект.Тренирал съм и дръг път коремните мусколи без да се ограничавам от някаква диета като резултатите,които съм постигал за този период от време за били задоволителни-имам база за сравнение.
3-то С този пост не искам ни най-малко да те обидя,просто ако няма с какво да ми помогнеш можеш да не пишеш в темата.
Айде със здраве!!!

01.05.06
21:24

За мен ти е сбъркана диетата.Какъв е тоя мед и то вечер.Ако бил гладен ядял омлети.”Ве4ерта ако съм гледан може кофичка кисело мляко с мед или преди лягане омлет със сирене,кашкавал или с извара в зависимост дали съм гладен или не.” Естествено,че ще си гладен  :lol: ти ако си мислиш,че ще ти е приятно докато свалиш корема,жестоко се лъжеш  :wink: Ако имаш за цел само да свалиш корема а не да запазваш мускулна маса,то най-добре след 18-19ч. забрави за ядене.А тия овесени ядки и мен направо си ги избий от главата.

01.05.06
22:44

[quote author=“baihu”]За мен ти е сбъркана диетата.Какъв е тоя мед и то вечер.Ако бил гладен ядял омлети.”Ве4ерта ако съм гледан може кофичка кисело мляко с мед или преди лягане омлет със сирене,кашкавал или с извара в зависимост дали съм гладен или не.” Естествено,че ще си гладен  :lol: ти ако си мислиш,че ще ти е приятно докато свалиш корема,жестоко се лъжеш  :wink: Ако имаш за цел само да свалиш корема а не да запазваш мускулна маса,то най-добре след 18-19ч. забрави за ядене.А тия овесени ядки и мен направо си ги избий от главата.

Пич аз не съм на НВД просто съм си изградил някакъв режим.Диетата не значи да гладуваш а да подбираш храните,които ядеш.Казва се ‘’нощен протеин’‘Това е белтъчна смес от разнородни по произход белтъци, изискващи различна продължителност на излагане на храносмилателните сокове в стомашночревния тракт. Това ги прави по-бавно смилаеми, което осигурява постоянни порции хранителни вещества на тялото в процеса му на покой и възстановяване. Може да се добие от храна, при смесване на няколко вида храни с високо белтъчно съдържание в едно хранене (пример яйца с извара). Яде се непосредствено преди лягане.Moжeш малко  да попрочетеш преди да пишеш каквото и да е било

02.05.06
00:03

Първо да ти кажа че мазнините по корема изчезват последни... Ако няма резултат и  по цялото тяло намали още калориите за ден с около 250-500 и виж кога ще започнеш на сваляш- задръж ги (периода на експеримента е 1 седмица)

02.05.06
10:08

Абе BuLlsEye,ти ако беше толкова компетентен колкото си мислиш ...абе няма значение.И не си мисли,че знаеш повече от мен.Кое му е нисковъглехидратното като жулиш мед и то вечер.Май ти трява да прочетеш това онова.Но в крайна сметка избора си е твой,прави каквото знаеш.

02.05.06
10:49

[quote author=“BuLlsEye”]Пич аз не съм на НВД просто съм си изградил някакъв режим.Диетата не значи да гладуваш а да подбираш храните,които ядеш...

Ти не само,че не гладуваш, но и неподбираш храните. Това че си МУЦАШ като невидял с извара, яйца, мед и т.н. нищо неозначава... Да си чувал за хранителен режим, да се спазва час, грамаж на храната и т.н.

...Хм Значи тренирам от месец и половина.Висок съм 1.70,70 кила.През този период се опитвах да спазвам нещо като НВД,да тичам и тренирам 3 пъти в седмицата...

:shock:

...Обяд:Каквото има сготвено ако няма 2-3 яйца извара кашкавал,сирене някои зеленчук обшо взето квот намеря в хладилника...

Тренировачната ти програма няма да я коментирам
P.S. Не съм целял да те обидя, но ти май успя с другите във форума които искаха да ти помогнат...  :wink:

02.05.06
10:53

Струва ми се, че някои хора говорят прекалено много и с прекалено сложни термини... и то само на теория.

За темата - с тая твойта нисковъглехидратна диета аз общо взето качвам... ти не знам как сваляш с тия неща... Мед вечер преди лягане общо взето ти запълва количеството въглехидрати, които би трябвало да изяждаш изобщо за целия ден на НВД, да не говорим, че въобще не му е там мястото - вечер, преди лягане...

Но с омлет и яйца, извара, кашкавал, месо, кисело мляко с мед и овесени ядки, “квото намериш в хладилника” и особено “квото е сготвено”... и вечер - голяма шопска салата, омлет, кисело мляко с мед - “в зависимост дали си гладен”...

Ъм - искаш плочки ли да постигнеш с толкова ядене?

За себе си мога да кажа, че с толкова ядене правя по няколко килограма отгоре всеки месец с яки тренировки...
А съм около 100 килограма... в смисъл - теоритично е нормално да имам нужда от повече храна, отколкото някой с 30 кг под мен нали?

Когато свалям - яденето се ограничава до - плодове, зеленчуци, кисело и прясно мляко, чисто месо и точка. Сутринта до обяд изяждам 1 кисело мляко, изпивам едно прясно. На обяд ям 250-300 грама пилешко месо, обикновено филе. След обяд по някое време хапвам 2-4 ябълки за около 2 часа период от време, след работа - тренировка, кардио - после може 1 кисело мляко и 2-3 ябълки пак...
Вече съм с около 8-10 кг по-малко за 2 месеца...

Мисля, че да си налагаш ограничения в храненето от рода на - “еди колко си грама”, или в “еди колко си часа”, или “ще ям ХХ в УУ” - нищо няма да направиш... Ядеш си когато ти се яде и каквото ти се яде (като разбира се не се тъпчеш с намазани филийки). Останалото е кардио и достатъчно време за почивка - сън.

А щом си решил да вадиш плочки... приготви се да свалиш много маса и от ръцете, гърдите... изобщо всички мускулни групи

02.05.06
11:13

[quote author=“penywise”]Мисля, че да си налагаш ограничения в храненето от рода на - “еди колко си грама”, или в “еди колко си часа”, или “ще ям ХХ в УУ” - нищо няма да направиш... Ядеш си когато ти се яде и каквото ти се яде (като разбира се не се тъпчеш с намазани филийки). Останалото е кардио и достатъчно време за почивка - сън.

Е айде сега не съм съгласен че нетрябва да си смяташ калорийния прием за деня!!! И неможе безразборно да се яде, без час... :wink: Вие тотално искате да “скатаете” от НВД-то... :wink:

02.05.06
11:23

[quote author=“penywise”].
А съм около 100 килограма... в смисъл - теоритично е нормално да имам нужда от повече храна, отколкото някой с 30 кг под мен нали?

Като се замислиш звучи до някъде логично ама не е така. Всичко си зависи до човека. Примерно аз съм 86кг. а брат ми яде в пъти по-малко от мен и е 115 :lol:

[quote author=“penywise”].Когато свалям - яденето се ограничава до - плодове, зеленчуци, кисело и прясно мляко, чисто месо и точка. Сутринта до обяд изяждам 1 кисело мляко, изпивам едно прясно. На обяд ям 250-300 грама пилешко месо, обикновено филе. След обяд по някое време хапвам 2-4 ябълки за около 2 часа период от време, след работа - тренировка, кардио - после може 1 кисело мляко и 2-3 ябълки пак...
Вече съм с около 8-10 кг по-малко за 2 месеца...

Ще извиняваш ама за 100 кг човек тва си е гладуване. Така като гледам 100гр белтъци събират ли ти се ? Не е лошо да почнеш да смяташ  “еди колко си грама”,  в “еди колко си часа” че ще кажеш довиждане на мускулите си.

02.05.06
11:35

[quote author=“M16”][quote author=“penywise”]Мисля, че да си налагаш ограничения в храненето от рода на - “еди колко си грама”, или в “еди колко си часа”, или “ще ям ХХ в УУ” - нищо няма да направиш... Ядеш си когато ти се яде и каквото ти се яде (като разбира се не се тъпчеш с намазани филийки). Останалото е кардио и достатъчно време за почивка - сън.

Е айде сега не съм съгласен че нетрябва да си смяташ калорийния прием за деня!!! И неможе безразборно да се яде, без час... :wink: Вие тотално искате да “скатаете” от НВД-то... :wink:

Това беше образно казано - не е редно и “аз” и “той” с толкова килограми разлика да спазваме един и същи хранителен режим и да очакваме еднакви резултати. 100 грама за мен със сигурност се “отразяват” на организма ми по различен начин от 100 грама за “него”, или за “теб”. И да - всичко е до организъм.
Както каза по-долу колегата - брат му е значително по-тежък от него, но яде и значително по-малко. Аз също ям много малко предвид “размерите си”. Но работата ми се изразява в седене поне по 8 часа на ден пред компютър... никъде не изразходвам кой знае какви количества енергия с цял ден седене (до идването на тренировката и примерно няколко километра разходка преди лягане).

Пък и този ми хранителен режим беше за сваляне. И определено беше за кратък период от време
В момента хапвам и доста други неща - както споменах - кофичка кисело мляко с овесени ядки и мед, яйца... Обикновено (напоследък) веднага след тренировка хапвам и половин шоколад (с приятеля дето ходим на фитнес делим един).

Резултатите от толкова сваляне са предимно на излишни килограми в тялото. Ръката ми е с няколко милиметра по-голяма за тези 2 месец - около 4 мм повече.

Вече... не знам - може би 5, или 6 години съм в залата, а и от тях 3 години са ми били и плуване, и джудо... Познавам организма си и си знам колко ми е “нормалното” ядене, за да подържам определени килограми, колко, за да качвам ефективно и умерено и колко, за да свалям...

Ето, че не съм “единсвения”... Онзи 115 килограмов брат също яде доста малко (”за размерите си”)

02.05.06
13:38

[quote author=“M16”][quote author=“BuLlsEye”]Пич аз не съм на НВД просто съм си изградил някакъв режим.Диетата не значи да гладуваш а да подбираш храните,които ядеш...

Ти не само,че не гладуваш, но и неподбираш храните. Това че си МУЦАШ като невидял с извара, яйца, мед и т.н. нищо неозначава... Да си чувал за хранителен режим, да се спазва час, грамаж на храната и т.н.

...Хм Значи тренирам от месец и половина.Висок съм 1.70,70 кила.През този период се опитвах да спазвам нещо като НВД,да тичам и тренирам 3 пъти в седмицата...

:shock:

...Обяд:Каквото има сготвено ако няма 2-3 яйца извара кашкавал,сирене някои зеленчук обшо взето квот намеря в хладилника...

Тренировачната ти програма няма да я коментирам
P.S. Не съм целял да те обидя, но ти май успя с другите във форума които искаха да ти помогнат...  :wink:

Ще ме прощаваш, но всеки път се стремя да ям в определен час и не можеш ад кажеш,че не го спазвам.А отностно това да броя на всяка храна,която ям,това ми се вижда доста педантично и изискващо доста време,което нямам в излишък,а сигорно и това ми е една от грешките.

Отностно хранителния режим, грешката е моя Това ,което съм написал не е режима ,който съм спазвал в периода от 1 месец,а сегашния ми режим,които спазвам,след като спрях да спазвам стриктно предишния.

02.05.06
13:59

[quote author=“penywise”]Струва ми се, че някои хора говорят прекалено много и с прекалено сложни термини... и то само на теория

Прав си трябваше да напиша отдолу,че съм го копирал от сайта.
[quote author=“penywise”]Но с омлет и яйца, извара, кашкавал, месо, кисело мляко с мед и овесени ядки, “квото намериш в хладилника” и особено “квото е сготвено”... и вечер - голяма шопска салата, омлет, кисело мляко с мед - “в зависимост дали си гладен”...

Ъм - искаш плочки ли да постигнеш с толкова ядене

Е па ти ме искара ебаси свинята.

Не си ме разбрал  какво съм написал горе ,че омлет или 2 яица,извара кашкавал,някакво месо в зависимост дали има в наличност или не,чай с мед е единият ми вариант за закуска,която е в 6:30h
Вторият вариант е слагам в купа овесения адки нз колко се пада на око ги мерия,слагам вода малко и ги слагам 2 мин в микрото да омекнат.След това ги изцеждам от водата и им слагам мед и кофичка кисело мляко и ги ям.
Към 10-11 ям 1-2 ябулки и 100г фастъци.
1-2h обядвам,а киселото мляко го ям преди към 4-5h непосредствано преди тренировка.

02.05.06
14:04

[quote author=“BuLlsEye”]
Ще ме прощаваш,
1.но всеки път се стремя да ям в определен час и не можеш ад кажеш,че не го спазвам.
2. А отностно това да броя на всяка храна,която ям,това ми се вижда доста педантично и изискващо доста време,което нямам в излишък,
3.а сигорно и това ми е една от грешките.

4.Отностно хранителния режим, грешката е моя Това ,което съм написал не е режима ,който съм спазвал в периода от 1 месец,а сегашния ми режим,които спазвам,след като спрях да спазвам стриктно предишния.

1. Дали е така , ти си знаеш...
2. Педантично ти се вижда но се оплакваш, че:

но уви не съм доволен от резултатите

3. Сигурно...
4. ...

Със здраве!

02.05.06
14:13

Ето линк по темата където съм написал НВД-то,което що годе съм спазвал http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=14743Очаквам коменрари.

[quote author=“BuLlsEye”]Понеже имам проблеми с рамото не правя никакви упражнения,с които да го натоварвам и правя предимно упражнения за корем и бицепс.2 дена тренирам и 1 почивам като запо4вам с загрявка около 20 -30 мин като предимно се разтягам през това време.След това правя 1 серия за бицепс 40 повторения с 5 кг.Като свърша започвам коремни преси за долната час на корема права от него 2 серии от 30 повторения.За паласките отзад и кръста правя на леглото едно упражнение обратното на коремните преси не се сещам как се казваше от него правя 2 серий по 20 повторения и правя още прявя полукоремни преси само леко свиване на коремните мусколи без отлепването на кръста 2 серии по някаде 80 повторения.После за страничните коремни мусколо 2 серии по 30 повторения и след това бицепс с 10 кг 2 серий по 15 повторения.Отделно тичам 3 пъти в седмицата по около 30 мин.Тренирам в домашни условия и целта ми е да напрявя плочки:)) Ма очевидно някаде греша

успокой са е нашия, толкоз натоварване на корема според мен не ти треа, храната е най-важна, продължавай да спазва6 диета мои6 да увели4и6 кардиото например от понеделник до патък всеки ден и по мнооооооо вода ама мноооо, колкото пове4е пие6 толкова пове4е освобождава6 и спога6 за освобождаването.

02.05.06
21:43

Хм и аз си мисля да увелича кардиото,но няма ли много мусколна маса да свалям ако тичам от понеделник до петък? :? ?А за водата пия по 3-4 литра на ден и заради това ходя през 5 мин да пикая много е не удобно :(

ами 4овек то е невъзможно да не свали6 и мускулна маса всеми си някви амино киселини ако иска6 , но се пак 6те свали6 и муск маса.а за водата знам 4е е неприятно но помага наистина, когато си гладен , ане требва да яде6 - пий вода
Не замествай букви с цифри !!!!
ASTOR

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1