Пудра захар

MI

29.04.06
15:55

Здравейте, на НВД съм ,обаче днес незнам какво ми стана и преди малко хапнах смелен сусам с пудра захар-ужасно, обаче неможах да се спра и искам да ви попитам пудрата захар същите характеристики като обикновената ли има , и още нещо точно след като ядах това нещо ми текна кръв от носа ,дали има нещо общо?Незнам как да си го обесня :(

29.04.06
16:42

Няма разлика с обикновената.

29.04.06
23:21

[quote author=“Mimeto”]Здравейте, на НВД съм ,обаче днес незнам какво ми стана и преди малко хапнах смелен сусам с пудра захар-ужасно, обаче неможах да се спра и искам да ви попитам пудрата захар същите характеристики като обикновената ли има , и още нещо точно след като ядах това нещо ми текна кръв от носа ,дали има нещо общо?Незнам как да си го обесня :(

:) Релакс бе човек, хапнал си захарчица, не си претрепал човек, голям праз,

Иначе може да си вдигнал леко кръвното след въглехидрата и да ти е текнал носа... случва се понякога.

Даже някои лекари казват, че е добре защото така организма сам реголирал нивата...

29.04.06
23:48

Аз само да питам - какво е тва “смелен сусам с пудра захар” и кому е нужно да го ядеш?  :shock:

Пудрата захар е кристална захар, но фино смелена от машини. Абсолютно същата е, но е минала механична (не химична) прераборка.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1