Чували ли сте за Eggology (пресни яйчни белтъци)

30.04.06
11:34

Въпроса ми е:
Чували ли сте за фирмата Eggology - това е американска фирма за производство на пресни яйчни белтъци (100% натурални) тествани за салмонела и други вредни бактерии, някой може да ги е виждал във филмите на рони колман - The Cost of Redemption и The Unbelievable

Чудно ми е, има ли такава фирма за производство на 100% пресни яйчни белтъци в бъглария, как се казва, подробности свързани с нея и пр.

и последно: Ако има такива продукти в България бихте ли си ги купили... сайт-а на фирмата е www.eggology.com

30.04.06
13:45

Ако някой намери такова нещо в България да каже. Мисля, че идеята на продукта е много  добра. В The Cost OF The Redemption Рони всяка сутрин това закусваше.

30.04.06
13:53

Ми той си ги готви,за какво ви са тези,като може да си готвите обикновени яйца.Единствено ако някой иска да пие яйца могат да му свършат работа.

Nenor

30.04.06
14:16

Рони на всяка закуска ядеше по 2 чаши белтъци, това са 400мл.  :shock:, ако тръгне да събира толкова от пресни яйца сигурно 30-тина ще отидат. Във фантастико когато пазарувам всеки път ми дават една брошура, за това дали съм довален от обслужването и дали са достатъчно продуктите предлагани там, вече писах за “яйчни белтъци ” , дано направят нещо такова  :D

InDaHEad

30.04.06
17:34

Да и аз точно на филмчето за Рони го видях тва и се замислих колко полезно и удобно би било ако и в България имаше...

zweio

30.04.06
19:32

А с какво ги смесваше той на филма ? Какво сложи в микровълновата ?

30.04.06
19:33

Не е проблем да се направят, но цената няма да ви хареса...

Animal

30.04.06
20:34

Значи първо за анкетата - не съм чувал, но ми е интересно, не мога да разбера защо няма такъв отговор предвиден.
А по темата - даже да ги правят в БГ малко ще ме съмнява дали да си взема, като знам какъв е контрола тук

30.04.06
22:25

[quote author=“Animal”]Значи първо за анкетата - не съм чувал, но ми е интересно, не мога да разбера защо няма такъв отговор предвиден.
А по темата - даже да ги правят в БГ малко ще ме съмнява дали да си взема, като знам какъв е контрола тук

така е.Тук контрола си е*ало мамата :?

01.05.06
00:00

Е то това са си все пак обикновени яйчни белтъци.Цената обаче наистина няма да е ниска.Имайки предвид,че 1 яйце е 15 ст...

HD

01.05.06
02:40

Аз живея в Канада от четири години и от известно време започнах да си купувам течни белтъци. Иначе преди трябваше постоянно да отделям жълтъците, а и ги хвърлях и не ги използвах след това. Въпросните течни белтъци ги продават в едни малки кутийки като сокчета - всяка събира 500мл. Цената им е не е много висока за тукашните стандарти - 3 литра са около 10 долара. Доволен съм много, има много начини да се приготвят, пък и е сто пъти по-удобно от яйцата. Единственото неудобство е, че ги продават само в големите хипермаркети, където се пазарува само на едро и достъпът е със специални карти. Аз обаче поръчвам на една позната, която има карта и тя ми ги доставя редовно.

Би било добре и в България да пуснат такива продукти. Тук поне в Канада (а съответно и в Щатите) е раят за културистите - единственото което им пречи да тренират е мързелът.

®off™ Ninja

01.05.06
16:07

Ако ги докарат тук, ще си ги купуват много малко хора, най- вече заради цента на която ще се продават.

B_Ball_P

01.05.06
18:18

абе тва само белтък е ужасно прилича и има вкус на .... айде да не казвам на какво ..... на 5 белтъка поне 2 жълтъка трябва да има!!! :arrow: не е оферта тва за мен!

Nenor

01.05.06
19:01

[quote author=“B_Ball_P”]абе тва само белтък е ужасно прилича и има вкус на .... айде да не казвам на какво ..... на 5 белтъка поне 2 жълтъка трябва да има!!! :arrow: не е оферта тва за мен!

ама нокой не е тръгнал да ги яде сурови !
Някой попита с какво ги смесваше - Grits тва е няква зърнена закуска на прах, общо взето страхотна закуска си правеше.

01.05.06
23:47

Защо се интересуваш от това... няма ли яйца

SI

01.05.06
23:52

Жалко е, че тук няма такова нещо. Примерно аз ям по 5-6 белтъка на ден и 1-2 жълтъка - другите жълтъци трябва да ги хвърлям повечето.

01.05.06
23:56

[quote author=“ASTOR”]Защо се интересуваш от това... няма ли яйца

Еми то хубаво,има яйца,но мен ме е грех да хвърлям по 5жълтъка на ден.Някой хвърлят и по много повече.Пък и по някой път може и така да си ги пиеш :twisted:

02.05.06
09:48

Тъпа анкета... това, че не съм чувал, не значи, че не ме интересува нали... :roll:

02.05.06
19:56

[quote author=“penywise”]Тъпа анкета... това, че не съм чувал, не значи, че не ме интересува нали... :roll:

Ами тъпотия е това дето си го написал :idea:
Еggology+Grits+Cheese ей тва е закуска за шампиони :lol:

02.05.06
20:35

[quote author=“Azrod”][quote author=“penywise”]Тъпа анкета... това, че не съм чувал, не значи, че не ме интересува нали... :roll:

....+Cheese… :lol:

Защо точно Cheese ??? За какво го яде?

02.05.06
23:42

:D здравеите  преди бях отговорил  на една тема  в  форума , бях  ги опитал  тези  белтъци  и бяха достъпни колкото една  тарелка  от 12 яица ,просто се спестява  времето в отделянето и хвърлянето  на жълтъци но  повярваите ми ништо обшто на вкус  с едни истински  белтъци и затова си карам на обикновените яица,даже ве4е тука някои испански фирми за суплементи продават разни омлети на прах и били мнго по удобни и здравословни и ала бала за 2 евро пакет4ето от 30 гр. протеин

HD

03.05.06
05:40

Абе явно говорим за различни продукти. Течните белтъци, които аз си купувам са с ПЕРФЕКТЕН вкус и по нищо не се различават от вкуса на другите. Правя си омлет с тях и става толкова вкусен, че ще си оближете пръстите.

А пък и дори и да не бяха толкова вкусни като другите искам да попитам вие за какво ги ядете, за вкус ли или за нещо друго? Защото ако е само за вкус ви препоръчвам да се ориентирате към дюнери, хамбургери, баклава, свинско и т.н.  8) 
И на мен са ми поомръзнали пилешки гърди, яйца, риба тон и телешко, ама няма начин.

03.05.06
12:09

[quote author=“Azrod”][quote author=“penywise”]Тъпа анкета... това, че не съм чувал, не значи, че не ме интересува нали... :roll:

Ами тъпотия е това дето си го написал :idea:
Еggology+Grits+Cheese ей тва е закуска за шампиони :lol:

Не се поти Уесли ;)

Ето, че е добавена и нова опция в анкетата:

[code:1]Не съм чувал, но за мен е интересно...[/code:1]

:)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1