Едната ми рака, по-силна от другата ...

Shatter

01.05.06
12:09

В Понеделник правя гърди (тренирам от месец), но към 7, 8-мото изтласкване на щангата дясната ми рака изостава.
Видимо е дори, че лявата ми гърда ми е по надута от лявата.
Нормално ли е това ? ... и как мога да го оправя ?

01.05.06
12:14

[quote author=“GhostFaceKilla”]В Понеделник правя гърди (тренирам от месец), но към 7, 8-мото изтласкване на щангата дясната ми рака изостава.
Видимо е дори, че лявата ми гърда ми е по надута от лявата.
Нормално ли е това ? ... и как мога да го оправя ?

Не те разбирам как лявата ти е по надута от лявата  :?:  :!:  :?:  Иначе това нещо се оправа с времето а ако те притеснява може да правиш с дъмбели

Shatter

01.05.06
12:32

Не те разбирам как лявата ти е по надута от лявата

Ами лявата е по-голяма.Явно има малко повече мускулна маса от колкото в дясната.
Щом ще се опави с времето... да не се притеснявам.
Мерси ! :)

01.05.06
12:46

То много ама много редко има хора трениращи и да са сметрични в повечето случай едната страна изостава но с натрупването на мм не се личи толкова. Но в практиката за да няма изоставане на едната от другата страна по-често се използват дъмбели :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1