Колко мазнини при НВД?

psixar

01.05.06
12:21

Четох в сайта но не казват с точност...кажете вие колко приемате ориентировачно и колко би трябвало аз да приемам защото мисля че са ми малко...
1.84 - 85кг

Ред: Петко К - не пускай поредни постове, и подканки. Изтрих ти го вторият.

02.05.06
23:59

Колкото дойдат, аз не ги броя. Само въглехидратите и белтъчините следя, а каквото остане от нужните калории се пада на мазнините ;)

Miguel

03.05.06
00:15

[quote author=“psixar”]Четох в сайта но не казват с точност...кажете вие колко приемате ориентировачно и колко би трябвало аз да приемам защото мисля че са ми малко...
1.84 - 85кг

60-65% от калориите

03.05.06
07:29

[quote author=“Miguel”][quote author=“psixar”]Четох в сайта но не казват с точност...кажете вие колко приемате ориентировачно и колко би трябвало аз да приемам защото мисля че са ми малко...
1.84 - 85кг

60-65% от калориите

Кака 60% от приетите калории трябва да се падат на мазнините?! Човека трябва да нагъва само масло и зехтин  :P :P
Psixar, не се притеснявай за мазнините които приемаш. Във всяка храна за НВД се съдържат (макар и малко) мазнини, които сумарно ще ти бъдат достатъчно за денонощието. Ако хапваш салати, слагай по 1с.л. зехтин и проблема ти е решен.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1