Специфична тренировка и изказване не мнения за нея

morphey

01.05.06
20:35

Моята тренировка е Понеделник-Бокс Вторник-Гърди и Трицепс Сряда-почивка Четвъртък-Крака и Трапец Петък-Бокс Събота-Гръб и Бицепс и Неделя-почивка
Ръст-188см. при сегашно Тегло-85-6кг. с Талия-82.5-85см. и се считам за средно релефен :wink:
В ден 1 и 5 аз тренирам бокс около 1-1.30часа затова имам един важен въпрос :
Кога да приемам необходимите прости въглехидрати за да обезпеча енергийно организма  :?:
1вариант-15мин.преди треноровка прости въглехидрати
2вариант-сложни въглехидрати и белтъчинои около 1-2 час-а преди тренировка и 1-2 след нея
3вариант-сложни въглехидрати и белтъчинои около 1-2 час-а и прости въглехидрати 15мин. след тренировка и сложни въглехидрати след 2-2.30часа ?
Днес ядох в 17.00 сложни въглехидрати тренирах от 18.00-19.30ч и 15мин. след тренировка изядох две вафли (55г.)около 550ккал (1час бокс е около 600-700ккал в таблицата ,която съм чел)
Най-важното е ,че аз не искам да губя тегло
МНОГО ще се радвам ако кажете мненията си за 3-те варианта или дори ваш такъв,дори и да не сте страшно компетентни  :)

01.05.06
20:39

[quote author=“morphey”]Моята тренировка е Понеделник-Бокс Вторник-Гърди и Трицепс Сряда-почивка Четвъртък-Крака и Трапец Петък-Бокс Събота-Гръб и Бицепс и Неделя-почивка
Ръст-188см. при сегашно Тегло-85-6кг. с Талия-82.5-85см. и се считам за средно релефен :wink:
В ден 1 и 5 аз тренирам бокс около 1-1.30часа затова имам един важен въпрос :
Кога да приемам необходимите прости въглехидрати за да обезпеча енергийно организма  :?:
1вариант-15мин.преди треноровка прости въглехидрати
2вариант-сложни въглехидрати и белтъчинои около 1-2 час-а преди тренировка и 1-2 след нея
3вариант-сложни въглехидрати и белтъчинои около 1-2 час-а и прости въглехидрати 15мин. след тренировка и сложни въглехидрати след 2-2.30часа ?
Днес ядох в 17.00 сложни въглехидрати тренирах от 18.00-19.30ч и 15мин. след тренировка изядох две вафли (55г.)около 550ккал (1час бокс е около 600-700ккал в таблицата ,която съм чел)
Най-важното е ,че аз не искам да губя тегло
МНОГО ще се радвам ако кажете мненията си за 3-те варианта или дори ваш такъв,дори и да не сте страшно компетентни  :)

Не сам много компетентен,но знам че след трен веднага се зимат прости въглехидрати за да се запълни гликогена в мускулите нещо такова беше,а пък сложни въглехидрати мисля че преди трен ще е добре но не съм мн сигурен

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1